bugün

Twitter, instagram, sözlük dahil bilimum yerde denk geldiğim kezolardır. Genelde aldığı nickteki hanım sıfatıyla uzaktan yakından alakaları yoktur. Çirkeflik ve kezbanlık damarlarında akan kan gibidir.
Anam ile bitmesinden iyidir sanıyorum.

Gayet olabilir bir şey, cinsiyetini belli etmesi mi zorunuza gidiyor gitsin, çok da önemliydi sizin düşünceniz zaten.
ikinci kezbanlık içeren nick de geldi, içinde feminist kelimesinin geçmesi. Feminizm kadar hastalıklı bir düşünceyi ciddi ciddi destekleyenler var.
entry 2 yazıyor ama tek entry görünüyor. demekki mesajdan istediğini elde edemeyip engel yiyip kendine yediremeyenlerden biri başlık açmış. istediğiniz kadar açın, başlıklarda ağlayın, karakter sahibi olmadan paldır küldür saldırmamak, yazmamak gerektiğini öğreneceksiniz. neyinize güvenip geliyorsunuz anlamıyorum. insan önce kendine bir bakar ben ne kadarlık insanım diye.
Yav bırakın bu ayakları yanlış saldırı taktikleri bunlar biraz beyninizi kullanın böyle mi saldırıya geçiyorsunuz hahahah beyninizin kullanma talimatını mi kaybettiniz naptınız.
Ne günlere kaldık kezolar abazanlar sözlükte atışıyor.

Anasını siktiler sözlüğün zall ne bok yiyosun amına kodumun yerinde ya.
Kardeş senin beynin sonradan takıldığı için belki kullanma talimatı olabilir ama biz insanlarınki kendinden yazılımlı geliyor. Taktırdığın yerle bir görüş istersen, merdiven altı yerlerde yaptırıp geliyorsun sonra iqdan çalıyorlar böyle.
Şimdi biri gelip buraya iki meme bırakır hepiniz kaçarsınız...
hanim neyse de hatun diye alanlar var.
kadin erkek su hatun sifatini kullananlarin agzini yuzunu dokesim geliyor.

bir kadin kendine neden hatun der.tam bir keko aq.
Hanım, girl, kız gibi sıfat tamlaması kullananların neredeyse tamamı ilk anda cinsiyetleri sebebiyle ilgi görmektir. Sonuçta kafa boş olunca yazacak bir şey bulmaları da zor. Bunlar bir de hollywood filmlerindeki kadın karakter isimlerini nick olarak seçerler kendilerine.

Akademisyen de olsalar amaç budur. Ah bir de sağdan soldan entry çalmasalar *