1. 1.
    genellikle ortaokul, lise, üniversite hayatında şişirilip şişirilip daha sonra internetteki hesaplarında birçok erkek tarafından takip edilen mesajlar alan takipçi sayısı arttıkça egosu da doğru orantılı olarak artan, aklıyla değil memesiyle götüyle ilgi çekmeye çalışan çok sık fotoğraf çeken ve sonsuza dek hayatının böyle laylaylom erkekler peşimde en güzel benim şeklinde geçeceğini zanneden kaşar kızlarımızdır. son zamanlarda internetin yaygınlaşmasıyla sayıları tavan yapmıştır.
    ancak bu kızlarımızın bilmesi gereken bi şey var ki;

ne güzeller geçti bu dünyadan,
    şimdi hepsi kara toprağın altında,
    kimi bilgisizler günü gün eder
    ne ar kaldı ne haya.
    11 -5 ... yoksul genc
  2. 2.
    Gayet haklı kızdır.

Buyrun aksini kanıtlayın, sanal ya da reel alemde popüler olmayan kaşar bir kız görmeye hasret bu gözler.
    2 -2 ... lactea via
  3. 3.
    konu güzel anlatım ofsayt. böyle kızlar elbette var. her koyun kendi bacağından asılır. yargılaması bana düşmez.
    1 -1 ... has mahmut
  4. 4.
    Malum yerine toprak altında yılanlar dil atacaktır.
    2 ... siradan sir adam
  5. 5.
    o güzel memeler ne yazık ki toprağa karışacaktır. inkar eden bilgisiz ve cahil insandır.
    2 ... yoksul genc
  6. 6.
    Memeyle popoyla dikkat çekmek insanı daha çok yalnızlığa götürür.
    Fizigi olmadan bu hayatta pek bi söz hakkı olmadıgını farkeder ne kadar boş bi insan oldugunun farkına varır.
    Hea bunun için bi girişimde bulunur mu hayır!
    Çünkü gerizekalıdır.
    2 ... feministmiyimneyim
  7. 7.
    var oyle kizlar sanki hic cirkinlesmeyeceklermis gibi hic yaslanmayacaklarmis gibi olanlar. populer(!) olmanin keyfini cikarin canlarim.
    1 ... son feci kedi
  8. 8.
    sözlükte de vardır bunlardan. bir sabah kalktıklarında profillerinde silik diye bir ibare görüyorlar. büyük bir boşluğa düşüyorlar. sıradaki gelsin *
    1 ... dakandaz
  9. 9.
    Sonsuza kadar popüler olur, çünkü bir yolunu her zaman bulur.
    ... suleyman cakir
  10. 10.
    on yıl sonra, hayatını işe adamış paralı bir camışa kapağı atacak kadar şansı ve aklı yoksa; "toplum bana hazır değil", "yalnızlık tercihim", "para mühim değil, ruh önemli" vs. diye zırıl zırıl zırlayacaktır.

hele ki öğlene kadar uyuyan, "waffle büyük tutku" diye saçmalayan, yıllar içinde göt salmaya meyilli bir tembelse.
    1 -2 ... gemideninmem