bugün

Imkansiz.

Askin omru 4 yıl. Aynı evde yaşasan zamanla soğursun zaten.
Biz severiz de müsade etseler keşke.
Benim yaşadığım durum eşimi sonsuzu kadar seveceğim.
Mümkün değildir. Şayet masallarda yaşıyorsan o zaman farklı tabii ki. Ama hayat masallardan ibaret değildir. Her gün aynı yemeği yiyemeyeceğin gibi, her gün de aynı kişiyi sevemezsin.

Elde edilen her şey zamanla değerini yitirir. Elde edilemediğin sürece değerlisidir bu hayatta. O yüzden de her zaman için kolay lokma olmamaya dikkat etmek gereklidir.
Bildiğim kadarıyla bir insan hayatı boyunca yalnızca bir kez severmiş. Sonrakilerde hep aşık olduğunu zannedermiş.
Yok ben sıkılırım ya.

Daha neler ..
çok şanslı olmalı iki taraf da.
iki tarafında şanslı olduğunu düşündüğüm durumdur.
imkansiz diyenlere bakmayin siz. Oyle hissediyorsaniz Masallar gercege donusmustur coktan. Sevgide mantik aranmaz. Sozcuklerden cok hisler ve sezgiler onemlidir. Birini sevmediginizi soyleseniz de sevmeye devam ediyorsaniz kacisiniz yoktur. Bunu benim gibi tek gecelik takilan biri diyor evet. Simdi bu konuda dusuncelerimi yazsam anlamayacak kimse. Kafa yapilarimiz ve bazi kavramlara bakis acilarimiz cok farkli. O yuzden sadece mumkundur diyorum.
Sadakat ve feragat gerektirir.
umulandır.
(bkz: bir güzeli bir çirkine vermişler)

Olur olur bal gibi de olur. Belki başka insanlarla başka hayatlar yaşamak zorunda kalırsınız ama o kişi sonsuza değin kalbinizin derinliklerinde yaşar...
O an gelipte onu her an seveceğinizi anladığınızda asla kaçırmamalısınız.
Bu aynı kişi olmaz da onun gibi sevmemek olur daha çok.
güncel Önemli Başlıklar