1. 1.
    başlığın olması gereken hali, "lüks aracında son ses dombra dinleyen adama chp seçim broşürü vermek isteyen chpli kadın" şeklindedir 92 model lpg'li şahin s'inde son ses izmir marşı dinleyen kardeşlerim.

tanım: pek bir sevimlidir kendisi. son ses dombra çalan lüks aracı görünce her nedense tereddüt etmeden, hiç düşünmeden kendini neredeyse aracın içine atıyor.

hayatında ilk defa lüks bir araca bu kadar yakınlaşmanın verdiği mutluluk ile adeta sevgi pıtırcığı haline dönüşüveriyor.

halbuki karşısında bir akp'li var. ve bu onun farkında değil sanki. lüks aracı görünce hipnoz olmuş sanırım. "beraber çay içelim" falan filan.

neyse ki araç sahibi kardeşimiz aklı başında ve bilinçli bir akp'li. gerçek bir müslüman yani. bir kadın ile oturup çay içmenin bile zina olabileceğinin farkına varıp kibarca bu teklifi reddediyor ve noktayı koyuyor.

"recep tayyip erdoğan."

https://www.youtube.com/watch?v=Q6uNF4nprk4+
    2 -13 ... sen uzun sacli bir ibnesin
  2. 2.
    "bir delille 40 alimi ikna ettim, 40 delille bir cahili ikna edemedim."

(bkz: mevlana)
    11 -1 ... noxeca
  3. 3.
    -gelin konuşalım
    recep tayyip erdovan
    - hayır gelin konuşalım
    reyis geleceh reis
    -şurada kahve var konuşalım
    recep tayyip.....

gibi bir diyalog yaşanmıştır.

evet bu diyalog için bile muharrem inceye oy verilir.
    12 ... forza antalyaspor
  4. 4.
    Yandaşın zenginleşip, vatandaşın fakirleştiğini özetleyen güzel bir yazı.
    6 ... drdolantin
  5. 5.
    bundan ( broşür verenin fakir muhtemelen iktidar yalakası olan adamın zengin olmasından ) mutlu olan arkadaş ise vale olarak muhtemelen asgari ücrete çalışıyor. bu ülke gün geçtikçe daha trajikomik bir hal alıyor..
    8 ... mel mel bakan gibson
  6. 6.
    Hayır okumayacağım sözünün tüm durumu özetlediği videodur.
    2 ... skdrmanik
  7. 7.
    (bkz: Oto yıkamacı tanıma rehberi)
    4 ... serdarsl06
  8. 8.
    takdir ettiğim ablamızdır. her şeye rağmen diyalog kurma çabalarını elden bırakmıyor. ben yerinde olsaydım çoktan siktir çekip göndermiştim.
    ... tacettin limoncuoglu
  9. 9.
    neşe dolu, sevimli mi sevimli, sempatik mi sempatik bir kardeşimizdir. aslında medeniyetin siyasetten daha önemli olduğunu bizlere göstermiştir.

tabi bunu küfür etmeden kendini ifade edemeyen orospu çocukları da öğrenmeli.
    3 ... sen uzun sacli bir ibnesin