bugün

hayatımızda olup biten yaşanan olayların içinde var olan detayları sonra fark etmenin veriği duygu, hayatımız boyunca peşimizi bırakmıyor..
yıllar sonra anne ve babanın haklı olduğunu anlamak.
insanlara boşuna verdiğiniz değer.

O an bir hayal kırıklığı yaşıyorsun, diyorsun ki ne salakmışım aq.
Farkettim ki nefret edicek hiç birşey yok dünyada, farkettim ki durmak lazım buluta,yağmura bakmak lazımmış yıldızlar alabildiğince çok ve güzel ve bir sabah uyanıp güneşe bakınca bile mutlu olabiliyormuş ınsan ve anlıyormuş gibi hayatı yaşamayı ve bir gün ölmeyi aklına bile getiremiyormuş ınsan, yaşamak ne güzel şey yahu yarını düşünmeden yaşamak...
Bazıları pişmanlık verir.

Kanım öyle delicesine akarmış ki, o kadar çok değişkenlerimin olduğu yaştaymışım ki, bir kez bile gözlerimi, aklımı onda sabitleyememişim ki demek, uçup gitmiş.

Şimdi kalması için bir çok neden olmasına rağmen o yok.

Zamanı ve şartları aynı anda yanyana getirebilenler çok zeki insanlardır bana göre.
eski sevgilinin aslında ne kadar güzel olduğu.
ben ne kadar salak bir insanmışım. eski halimi hatırlayınca söylüyorum bu cümleyi.
fark etmeden senin olmuşum şarkısı cevap niteliğindedir.
büyümek, farkında olmadan..
Evde: Hemen markete gidip tuz alman lazım...

Markette: Onu da al bunu da al şunu da al al al...

Evde: Aaa ben tuz almadım...
hiçbir şey geri getirmeyecek olsa da
çimenlerdeki görkemin ya çiçekteki ihtişamın saatini,
geriye kalanlarda güç bulacağız
yas tutmak yerine

william wordsworth şiirinden alıntıdır.
An itibariyle farkettim ki;
Ben artık kolumda 10 tane 22 ayar üçlü adana burmasıyla ramazanda iftara salata yapmak istiyorum...
ders ve ödevler oldugunu sonradan fark etmek. biri seni cok sevdingin fakat onlar basasilya cikarken senden cok hoslandigini söylemek.
laiklerin din düşmanı oldukları .
aslında aşık olduğunuz kişinin çok da yakışıklı olmaması. aşk hastalığı yüzünden dünyanın en yakışıklısıymış gibi gelir insana. tabi zamanla aşk bitince kusurlar görülmeye başlanır.
Son zamanlarda düşünmeye çok zamanim oldu.
O sıra dostlarımla aram bozuldu,dost sandiklarimla. Hele bir tanesi,sözleriyle sırf saldırmaya çalıştı. Içinde ne çok şeyi,ne çok paylaştığımı bana karşı bıçak olarak kullanmak için hazırda beklemiş.
Neyse iste
Bazılarını da (fark ettigim seyleri)paylaşmak istedim.
Birine kirilmamizin sebebi bazen bizi kırmak için söylediği o cümleler degil,bizi kırmak istemesiymis. Aslında cümleleri değil,bizi üzmek için söylemeleri bizi yaralayanmis.

Bu yazı aklıma şu dizeleri getirdi

"ben aslında her şeyi sonradan öğrendim
herkes herkesi sonradan öğrenirmiş
bunu da sonradan öğrendim".
Bahtsız kaderim.
güncel Önemli Başlıklar