1. 1.
    hayatımızda olup biten yaşanan olayların içinde var olan detayları sonra fark etmenin veriği duygu, hayatımız boyunca peşimizi bırakmıyor..
    yıllar sonra anne ve babanın haklı olduğunu anlamak.
    2 -1 ... ne kadar iyisin
  2. 2.
    insanlara boşuna verdiğiniz değer.

O an bir hayal kırıklığı yaşıyorsun, diyorsun ki ne salakmışım aq.
    6 ... motorlari maviliklere
  3. 2.
    Farkettim ki nefret edicek hiç birşey yok dünyada, farkettim ki durmak lazım buluta,yağmura bakmak lazımmış yıldızlar alabildiğince çok ve güzel ve bir sabah uyanıp güneşe bakınca bile mutlu olabiliyormuş ınsan ve anlıyormuş gibi hayatı yaşamayı ve bir gün ölmeyi aklına bile getiremiyormuş ınsan, yaşamak ne güzel şey yahu yarını düşünmeden yaşamak...
    1 ... dertlerderya
  4. 3.
    Bazen iyi hissettiren şeylerdir.
    1 ... nammu
  5. 4.
    Bazıları pişmanlık verir.

Kanım öyle delicesine akarmış ki, o kadar çok değişkenlerimin olduğu yaştaymışım ki, bir kez bile gözlerimi, aklımı onda sabitleyememişim ki demek, uçup gitmiş.

Şimdi kalması için bir çok neden olmasına rağmen o yok.

Zamanı ve şartları aynı anda yanyana getirebilenler çok zeki insanlardır bana göre.
    1 ... tekkontak
  6. 5.
    Hoşgörü kelimesinin aslında çokta masum görülmediği... Toplumsal manadaki statüyü ruhsal manadaki statüyede yansıttığı gerçeği.. Hoşgör onu sen abisin ablasın sen güçlü olansın sen suçsuz olansın vs vs uzar gider bu tamlama. Hoşgörülü davranmak altında hep bi karşındakinin hatalı ve kusurlu olduğu gerçeğini yansıtır aslında. Görmeyiz bunu..
    3 ... sonhayalbukucu
  7. 6.
    eski sevgilinin aslında ne kadar güzel olduğu.
    2 -1 ... meet me in the same poem
  8. 7.
    Duygularımin önüne geçtiği kör ettiği gerçeği. Sonrasında anlayınca iş işten geçilmiş feci bir şekilde ezilmiş oluyorsun ama yaralarima tuz basmasını öğrendim bu gece .
    ... imamhttp
  9. 8.
    ben ne kadar salak bir insanmışım. eski halimi hatırlayınca söylüyorum bu cümleyi.
    1 ... marjinalbirnick
  10. 9.
    fark etmeden senin olmuşum şarkısı cevap niteliğindedir.
    1 ... tecrubekonusuyor