bugün

metin bey'in, arif'in mençistıra attığı golü ararken karşılaştığı songül karlı'ya yıldırım aşkıyla tutulup evlenme teklifinde bulunmasıyla başlayan sürecin yeni aşamasıdır.
(bkz: bana ne)
+ evliliğiniz nasıl gelişti metin bey
- valla arifin mençıstıra attığı golü arıyorduk onun sütyensiz videolarını izledim aşık oldum.
Songül Karlı'nın programa katılan adaylara "bakııın siz bulamadınız ama ben bulduum naaber" diye nanik yapması beklenen haber.
(bkz: bize ne)
sonucunda müstakbel kocasının yutupdaki songül karlı sütyensiz videosunu kaldırması muhtemeldir. oh be.
kocasının soyadi oldukça komik sütyensiz diye soyadmi olur. kendi soyadini bırakmamasida taktir edilesi tabi.
(bkz: kime ne)
(bkz: uludağ sözlük magazin servisi)
şu dakikalarda fox tv kanalında canlı yayınlanan su gibi programında az sonra gerçekleşecek yılın düğünüdür. *

ne bu ya.... bu kadar varoşluk olmaz .
bundan böyle sütyensiz program sunamayacağının göstergesidir. eski görüntülere kaldınız beyler. *
buradan takip edilebilir.

http://www.fox.com.tr/canliyayin/foxcanliyayin
(bkz: çok da dert)
an itibariyle yaşar nuri öztürk sohbetinden alıkoyan düğün.
an itibariyle memelerin kendi bağımsızlığını ilan ettiği evliliktir.
songül karlı nın annesinin pek emin olmaması .

kadının içine sinmemiş galiba *
eşinin arif'in manchester'a attığı golün videolarının yasaklanması için savcılığa başvuracağı evlilik. allah bir yastıkta kocatsın..
gelin dediğin azıcık ağır olur ya . bu ne basitlik .
cıvıtılmış bir nikahtır.

bence göstermelik bir nikah bu. gerçek değil .
songül karlının şımarıklık sınırlarını zorladığı nikahtır. bi susup babasını bile konuşturtmadı yaşlı başlı adam ya.
bu gece allah songül karlı ya yardım etsin dediğim evlilik.

(bkz: gerdek gecesi)
(bkz: boğa)
(bkz: songül karlının şu an canlı yayında evlenmesi)
şuradan da takip edilebilir.

https://twitter.com/#!/sifrem1234
yılın en cıvık nikahı

ne zaman mı ? reklamlardan sonra . oohhhaa bu ne ya *

reklamda da songül karlı kosla vanish reklamını sunuyor *
çok heyecanlı olan durumdur. songül karlı evleniyor yeaa, ayy ne kadar güzel .d .d

not: bi siktirin gidin ya. bunu izleyen ne kadar insan olduğu da aşikar. yalnız metin götürdü songül'ü *mk.