bugün

youtubeda hit bir videodur. her youtube gezintisinde mutlaka denk gelir, moral bozucu bir videodur.

http://www.youtube.com/watch?v=3i7aG6je4yY
"arifin manchester'a attığı golu arıyordum nereye geldim amk." yorumuyla çoşmuş bir videodur.
en alakasız videonun izlenmesi sırasında bile denk gelebilir hatta kesinlikle denk gelir.
lanetli youtube videosu.
nereden başlarsanız başlayın izlemeye; 15 dakika içinde bu videoda buluyorsunuz kendinizi.
her yerden çıkan video.
radyoda duyduğum şarkıyı youtube'da dinlemek isterken bir anda kendimi su gibide buluyorum .
türkiye lokasyonundan youtube a girenler için bir nevi kara deliktir.
yanlış isimlendirilmiş video. KAdında sütyen var ama yanlış seçim yapmış, hiç giymeseymiş iyi olurmuş. Ayrıca kadın güzel beyler, birde o kaba sesi ve konuşması olmasa.
3,5 milyon insan izlemiş abazanlıkta son nokta amk!
youtube nin kullanıcılarına ''bu ne oğlum ben diyom angara sen diyon götügara'' şeklinde yorumlar da bulunmasına sebep olan video!
bir kadın sunucunun programa çıkarken sütyenini takmayı unutarak, dünyanın bir numaralı video paylaşım sitesinin kaderini değiştirmesidir bu video.
arifin mençıstıra attığı golü ararken biranda kendisini bulduğumuz youtube videosu.
bir türkün yaptıklarıyla değil ama yapmadıklarıya* tüm internet kullanıcılarının kaderine etki edebileceğinin kanıtı olan videodur.
(bkz: su gibi)
videoyu dikkatli seyretmedende lömbür lömbürler gayet anlaşılabilmektedir.
o değil de bu kıza ne oldu böyle arkadaş dedirten görüntülerden birisidir.

yani hatırlayan bilir, bir aralar, kendi halinde, anadolu tipi bir bayan türkücü idi, bırak böyle kıyafetleri, diz kapağını gösteren etek bile giydiğini hatırlamam, hatta yüzünün saf güzelliği ile birlikte öyle hanım hanımcık, öyle kaliteli bir duruşu vardı ki, için için " lan karım da aynen böyle olsa" dedirtirdi bana.

sonra ne olduysa oldu, türkücülüğü bıraktı, sunucu oldu, bir de boşandı yanılmıyorsam, birden o kadın gitti, fettan, şuh, sexi olma hevesinde bir kadın geldi.
https://www.facebook.com/...06450139371126&type=1
en son "hakem oyna diyor cumhur da çiftetelli oynuyor * " videosunu seyrederken karşıma çıkmıştır.

durduramıyoruz efenim her yerden çıkıyor.
patronu ayrıca sütyensiz seviyor da olabilir.
youtube'un lost adasıdır. eğer o videonun karşısına çıkmadığını iddia eden varsa ya kara dumandır, ya jacoptır. her karşıma çıkışında kısırdöngüde olduğum aklıma gelir. yani songül karlı'nın memeleri areftir adadır. arasından kutup ayısı çıksa şaşırmam o derece...
dokunmadan bo$alabilecek insanlar tanıyorum ben...

ibretliktir...
sütyensiz değil çırılçıplak olsa bir şey ifade etmeyecektir.
songül karlı'nın birkaç kez farklı sekanslarda "memiş" dediği video. ayrıca 1.19'daki amcanın bunun altında kalmayarak "şeftalim var" demesi de videoya ayrı bir hava katmaktadır.
youtube ta olan film değil sadece fragmandır.

gerçi fragmanı bu kadar izlendiyse filmi oo oooo ooooo.
--spoiler--
yurdum barzosunun video ile ilgili beyanıdır:
http://www.youtube.com/watch?v=YBQBUiLjbaA
--spoiler--
izlediğiniz her videoda karşınıza çıkan saçma bir video. insanın aklına karpuz kapuğu düşürmek bu olsa gerek.*
he bu videoyu koyana su gibinin para vermesi gerekir fena reklamları oldu sayesinde.*
güncel Önemli Başlıklar