1. 1.
    ülkenin yüz akı bedri baykam dediği yerde okumayı bıraktım. götümün köşe yazarı kendi çapında konuşuyor işte. lan göt lalesi ne biliyosun saydığın şeyleri bilmediğimizi. sanki sen çok iyi biliyosun ya. bul internetten yaz buraya. sonra ben aydınım. senin gibi aydının yüzüne sıçmam lan ben.
    8 -9 ... gri sehrin adami
  2. 2.
    Güzel bir yazıdır. Güzel bir tespittir. Yazıda ortaya konan delillerin aksini söylemek zor. ülkücülerden çok solculardan tepki alıyor. ilginç.
    7 -2 ... lesley mateas
  3. 3.
    harika bir yazı olmuş. bütün gerçekliği bu kadar kısa ve bu kadar net ancak böyle anlatılabilirdi.
    3 ... gerigeldim
  4. 4.
    Bu ayardan sonra ülkücüler kurdistanı kurma girişimlerine başlamışlardır.
    3 -2 ... selahattin demirtas
  5. 5.
    çok doğru yere değinmiştir. 20-30 sene evvelki atak ülkücü hareketi yoktur. kim ne derse desin bahçeli, ülkü ocakları ve sokak hareketlerini pasiflestirmistir. bu eleştirilerin mhp nin kendi icinden de geldiğini düşünüyorum.
    edit:imla
    4 -1 ... herbirseyibilenadam
  6. 6.
    kendi yazmış kendi okumuş öylesine bir ayarımsıdır. dikkat buyurun ayar bile denemeyecek öylesine bir yerinde debelenmedir. her ne kadar alakaya çam demle olsa da, 13 senedir adamlar iktidar kardeşim, şimdi ülkücülere sataşmaya ne gerek var. işte bu nedenlerden dolayı en az bir 13 sene daha iktidarda kalacakların umurunda olmayan ayardır. yine de iyi yazmış, hoş yazmış, eline koluna sağlıktır.
    3 -4 ... kartalbey
  7. 7.
    on numara tespit. bahceliye sadık kAlmakla sonradan milliyetçi olmakla ülkücü olunmaz kardeşim, okuyacaksın, araştıracaksın.
    2 -1 ... cemalettin boynukalin
  8. 8.
    ilk cümleyi okuyup bıraktığım saçmalık.

Türk bayrağının indirilmesi yurdun dört bir yanında ülkü ocakları tarafından yuzbinlerce kişi ile protesto edildi.

(bkz: 9 haziran 2014 bayrağa saygı yürüyüşleri)

Bak bakalim kaç ilde kaç yürüyüş yapılmış, bu yürüyüşlerin tamamını kim organize etmiş..

Hadi medya bunları yazmıyor, mhp ve miliyetçi kesim üzerinde büyük bir medya ambargosu var da, sen kendine araştırmacı gazeteci demiyor musun soner efendi. Daha ilk cümlende kendini rezil eden bir yazi yaziyorsun ve kendine arastirmaci mi diyorsun?

Araştırmacı Gazeteci bile bu kadar cahilse bir ülkede halkın da böyle sığır sığır yorumlar yapmasına şaşmıyorum.
    11 -7 ... conta behcet
  9. 8.
    Sözde kürt ırkçıların, ve birkaç liboştan tepki alan, tespit yazısıdır. Lan! Bu da ilginç. Liberal görünümlü, faşistler!
    1 -4 ... antikaw anarsist
  10. 9.
    yazının ayar niteliğinde olup olmadığı noktasında değilim. ancak başlığı takip ettiğimde, yazılanlara dair herhangi bir şey göremiyorum. karşı görüşte olanlar hep "yazan"a dair bir şeyler karalamış.

bizim en büyük sıkıntımız da bu zaten. fikir sahibinin sicili bozuk olabilir ama bu her dediğinin yanlış olduğu anlamına gelmez.
    2 -1 ... facali ve yarali yurek