1. 1.
    belediyelere açık mektubumdur. çünkü belediyelerin deişi gücü yok burayı okuyorlar.

Sonbaharda yapraklar sararırken sende yeşile bürü... ahahassiktir buray dinliyorum.

sonbaharda yapraklar sararıp dallarından koptuğunda ortaya çıkan o muhteşem görsel şölenin muhafazası açısından dile getirilen bir taleptir. yağmur yapana kadar ellemeyin, çok güzel görünüyorlar.
    3 -1 ... hergele kutay
  2. 2.
    Yağmur yağıp tüm mazgallar yapraktan tıkanıp şehir selden giderse ağlamak yok ama.
    2 ... tatardoktor
  3. 3.
    Bir yaprak severim. Toplanilan yapraklari saklayabilirim. Bana gonderilebilir.
    2 ... retrosoul
  4. 4.
    gayet yerinde bir iştir. hatta yapan değil de yapmayan eleştirilmeli. ayrıca toplanan yapraklar doğal gübre yapımında kullanılmaktadır. iki yönlü kazanç.

(bkz: win win)

https://www.cnnturk.com/y...gubre-olarak-kullaniliyor
    1 ... elbartoo
  5. 5.
    ya ne çok belediyeci varmış arkadaş. tamam söylemez olaydım. 112 kişi mesaj attı,

"ulan yavşak yavşak entry giriyorsun o mazgallar tıkanınca belediyeye dayanmayı biliyorsun ama"

diye.

tamam ya özür dilerim. hani romantik olur, belki iki memikto emikleriz dediydim. tamam abi, haklısınız özür dilerim nedir ya.
    ... hergele kutay