1. 1.
    son zamanlarda sözlüğe veda yazılarıdır efendim zira çok sıkmıştır,gideceklerse gitsinler kalacaklarsa kalsınlardır.

-ya da saçmalamakta sınır tanımamaktadırlar.

-ya da olmaması gerekendir efendim!!

not,imla
    2 -1 ... antikaw anarsist
  2. 2.
    çok da sikimizdelerdi, bizde mumla onları arıycaktık sanki amk dedirten yazılardır.
    2 -1 ... baki77
  3. 3.
    bluevelvede öyle gitmişti ama geri geldi.
    1 ... some water and some sugar
  4. 4.
    yalancı yazarların yaptıgı iştir. nevizadede böylelerini sopaliyorlar. az önce götürdüler birini mesela. sanırım Taksim'de sallandiracaklar. yazih la kimin bebesiyse. evet.
    1 -2 ... fikir muhendisi fikri
  5. 5.
    dikkat çekmek isteyen yazarların yaptığı eylem.
    1 ... ergen yalcin
  6. 6.
    dikkat çekmek isteyen götlerin yazılarıdır. sanki sikimizedir.
    1 -1 ... teflon
  7. 7.
    adamlar haklıdır. zira sözlüğü ele geçirmiş olan trol sürüsü yok rte, yok şakirt, yok laikçi, yok eşşeğin sikinin asıl amacı diye diye sözlüğe tecavüz ederken modlar ve zall kulağının üstüne yatmış geminin batışını izliyorlar. korkarım yakında ben de bir veda mektubu yazıp (o da eski güzel günlerin hatırına) sözlüğü terkedeceğim.
    1 -1 ... umudu azalan adam
  8. 8.
    "artık feysimi donduruyorum" ile benzer bir ilgi odağı olma çabası içinde olan arkadaşlarımızın yazılarıdır.
    ... baskak
  9. 9.
    --spoiler--
    oğlum biz gidiyorum diye reklam yapmayız...
    --spoiler--
    ... sinemam1986
  10. 10.
    --spoiler--
    ve evet gideceklerse gitsinler kalacaklarsa kalsınlardır sonrası da, ben ben mi?!

gitmeyeceğim ben çünkü; benim rumuz altımda olsun rahatıs silinebiliyorken farklı nedenlerle , mo'lara atar yaplarken gitmeyeceğim ne güzel yer bulmuşum yazacağım ben yazılar benim ibadetimdir yazacağım ben...

ya da şöyle söylüyeyim kovulsamda yeniden benzeri rumuzla yeniden geri geleceğim...

yazacağım düşüneceğim her türlü konuda, fikirde

yazmak iyi, yazılarda...

çünkü; hayat kolay değildir

ona buna sözlükte kızamazsın, her şey hemen olmaz o-la-maz olmuyor işte...

olmadı da ....

--spoiler--
    -1 ... antikaw anarsist