1. 1.
  son zamanlarda oldukça rahatsız eden gerçek. ülkemizde genel olarak varoş artı aptal insanların, bunun yanında oldukça çomar insanların kullandığını görüyoruz. sadece ülkemizde değil dünya'nın diğer ülkelerinde de bu böyle. bu insanlarla konuştuğunuz vakit en büyük gerekçeleri birtakım bilimsel saçmalıkları papağan gibi tekrar etmektir ama yanılırlar. çoğu da bilim falan bilmezler. gelin iddialarını değerlendirelim:

  iddia ettikleri: bağımlılık yapmaz, sigara, alkol gibi aramazsın.

  cevap: bu arkadaşlara hadi bakalım madem sigara ve alkol gibi bağımlılık yapmıyor o zaman bunu şöyle bir hafta içme deyin. hemen başlarlar kıvranmaya. çünkü değil bir hafta içmemek ertesi gün içeceklerini adı gibi bilirler.

  iddia ettikleri: sigara ve alkol gibi zararlı değildir.

  cevap: bunu söyleyenlere bir bakın. hepsi ruh gibi dolaşırlar sokakta. göz altları simsiyahtır. esrar dolaylı yoldan sigara ve alkolden bin kat daha fazla zarar vermiştir bu tiplere. torbacı peşinde koşarlar. her an polis alıp karakola götürebilir ve tıpkı geçen gün haberde çıktığı gibi sadece içmesine rağmen on yıllık hapis cezası alabilirler. esrarın esrarını çözdüklerinde aslında ortada hiçbir bok olmadıklarını anlayacaklardır ama çok geç kalmış olacaklardır

  daha çok şey yazacaktım ama sustum. damlarlar zaten müptezeller birazdan.
  4 -2 ... venediksarkisi
 2. 2.
  Güzel bir noktaya parmak basan başlıktır. Çok sevgili muhalif ayaklarına yatan sanatçı müsveddeleri tarafından iyice yüceltilmiş olan bu maddeyi kullanmak ahmaklıktır. Sigara, alkol, esrar vb. Maddeler kesinlikle zararlıdır ve kendi aralarında zarar kıyası yapmak saçmalıktır.

  Bir zamanlar nasıl kurtlar vadisi sigara içmeye teşvik ettiyse, günümüzde de bazı popüler şahıslar esrara teşvik etmektedir. Madde bağımlılığını teşvik özgürlük veya sanat değildir!
  4 ... isaacbatton
 3. 3.
  Hep popülerdi. " ottur günahı yoktur " derler hep. Ha bir de " sigara daha zararlı " şeklinde bir savunmaları da var. En meşhuru ise şey " dünyanın çoğu ülkesinde serbest , medikali bile var"

  Düşmeyin bu beyinsizlerim boş laflarına. Şizofreniye kadar götürür. Kafalarında saç kalmıyor, yaşları 15 yaş büyük görünüyor hala esrar zararsız. Bir aynaya baksınlar.
  3 ... uzak diyarlarda evli barkli
 4. 4.
  Başlıklardan anlaşılan şey.
  Sol freym böyle olmamalıydı.
  2 ... cok erken oten horoz