1. 1.
  Su götürmez gerçek.

  1- çözüm süreci

  Yapmayın etmeyin dedik, kimilerine anlatamadık. Sayın dedikleri öcalan ile birbirlerini övdüler, teröriste kurşun sıkmadılar, sonra Hendek bokuna bir sürü askerimiz öldü, çözüm sürecini bitirdiler.

  2- fethullah gülen cemaati

  Bunlar net orospu çocuğu dedik, f tipi yapılanma dedik, her yere sızdılar dedik. Ama birileri onlarla beraber yürüdü. Sonunda ülkenin ebesine atladılar, biz haklı çıktık.

  3- Suriye iç savaşı

  Karışmayın size yedirmezler dedik, doğacak boşlukta Kürdistan kantonları kurarlar dedik, Şam'da namaz falan kılamazdınız dedik. Bize hiçbir zararı olmayan Esad yerine Güney sınırımızda pkk var... neden? Karıştıkları için. Ne oldu? Yine haklı çıktık.

  4- kuzey Kürdistan

  Barzani orospu çocuğunun tekidir dedik, devlet sikik bir aşiret reisi ile muhatap olmaz dedik. Kongrelerine onur konuğu yaptılar, kanka oldular. Ne oldu? Adam Kürdistan'ı ilan ediyor. Kim haklı çıktı? Tabi ki atatürkçüler.

  Uğraşsak sabaha kadar 1000 tane şey sayarız. Her seferinde biz haklı çıkıyoruz ama karşımızda o kadar omurgasız bir grup var ki; hiç rencide olmuyorlar...

  Şimdi ne diyoruz? Bu dış politika ile, bu baskıcı rejim ile, bu rant ekonomisi ile yürümez bu işler. Bittiniz, tükendiniz. Kaybedeceksiniz. Yakında bunda da haklı çıktığımızı görürsünüz.
  6 ... alkolik oldum