bugün

son derece riskli bir hareket olmakla birlikte sabrınızın her hafta sınanması neticesinde fevri olarak gerçekleştirilen davranıştır.

örnek olaysa bu hafta şahsım tarafından yaşanmıştır. her hafta derse gelip tuğla kalınlığındaki romanları okumadığımız için fırça yediğimiz dsp'nin bir zamanlarki genel başkan adayı, daha öncesinin tuncay özkancısı alemdar yalçın hocanın dersinde şahsım kendisine patlamıştır. kendisi her hafta siz nasıl öğretmen olacaksınız tarzından şeyler söylemekte ve bizi siirt'te yaşanan olaylarla ilişkilendirecek kadar öte gitmektedir. öğretmenlikten çoktan ümidini kesip polis olmak için uğraşan şahsım ise bu duruma her hafta sinirlenmektedir. son hafta bir kız arkadaşın dayanamayıp hocanın sözlerine karşılık vermesi üzerine, şahsım da ardından mevzuya dalmış ve "her hafta öğretmen olacaksınız diye bize fırça çekiyorsunuz, ama benim polis olacağımı bu bölümdeki hocalar dahil herkes biliyor" denilerek söze başlanmış ve sıralanmıştır hocaya eleştiriler. bunun üzerine iyice sinirlenen hoca sözel bölümden mezun olan şahsıma niye akademiye gitmediğim konusunda eleştirmiştir. diyecektim, "ulan matematiğimiz yok diye bizi akademiye almıyorlardı sen neden bahsediyorsun" diye, ama sustum, yanıt vermedim ama kalmadım lafının altında. en iyi taraf ise hoca ismimi bilmiyor. ama vizeden 20'yi çakmış.
çok olağan bir durumdur sonucunda tartışma şiddetliyse çocuğun geçmeme ihtimali büyüktür...
zamansız tartışmadır. Az daha beklenmeli ve sonra girilmelidir tartışmaya. isteye göre küçük süprizler yaparak * * süslenebilir tartışma.
son sene yok yere okulu uzatmaya sebebiyet verebilecek, çok tehlikeli bir harekettir.