bugün

görsel

bir delinin peygamber olması imkansızdır. müridlerine duyurulur. *
hindistan'da ineğe tapıldığı göz önüne alındığında ülkemizde köpeklere tapanlara şaşırmak gerekir.
bu dallamayı şeyh edinenler atatürke deccal diyorlar ama mallıkları burda kendini gösteriyor. deccali mehdi as. öldürecektir atatürkü mehdi as. mi öldürdü o zaman. ne kadar geri bir düşünce.
Ülkemizde ölen insanlara bile saygının kalmadığını, cahiliyetin iyice yürüdüğünü gösteren başlıktır.Nurcularla alakam yoktur ancak dedemin başından geçen bir olayı aktarmak isterim.Dedem zamanında askerliğini ıspartada yapmış.O zamanlar saidi nursi ıspartada imiş.O zaman namı baya yaygın olduğu için dedem de görmeden etmemiş tabi.Yanına gittiğinde dedeme namazlarını aksatmamasını ve imanını koruması dilekleriyle uğurlamış.Risalelerinden vermiş ve asker olduğunu düşünerek cebine parasını koymuş. Ne peygamberliğini iddia etmiştir ne de bir fayda beklemiştir. Yani sözlükte ki orospu çocukları ne derse desin bu adam benim gözümde saygıyı fazlasıyla hakediyor. Hele ki kürt oluşundan dem vurup kötülemeye çalışanlar aşağılık ot kafalı milliyetçilerden başka birşey değillerdir efendim.
adnan hoca ne kadar peygamberse saidi kurdi de o kadar peygamberdir.
hatta saidi kurdi muridlerine başka bir önder önerim var. (bkz: uçan sabri)
kelaynağın teki; peygamber said diye birisi var ve bunu kabul ediyorum diyorsa, müslümansa, artık müslüman değildir.

said-i nursi yi peygamber görüyorsa, bu said-i nursiyi enterest etmez.
Bazılarının neresini ne yaparak kötü adam olduğunu merak ettiğim adamdır. Zamanında Atatürk halk tarafından saygı gördüğü için millet vekili olmasını dahi teklif etmiştir ancak gel gelelim ki daha ergenliğini yeni doldurmuş birkaç salak kendisine hunharca saldırabilmektedir. Kendilerine tavsiyem :
(bkz: eleştiri nasıl yapılır)
(bkz: karalama nedir)
(bkz: eleştiri ile karalama arasındaki farklar)

Karalama değil de eleştiri amacıyla açılan bir başlık olsaydı şukumu kapacak olan yazarların açmış olduğu başlıktır ayrıca.