1. ?.
  Yeni bir 9. nesil yazar. Hoş gelmiş.
  1 ... ozosfer
 2. ?.
  ben yani icarus olup sonsuzluga dek uçmasına çok az kalmışken tanrı tarafından cezalandırılıp büyük bir hançer kalbine sokulmuştur ama bu hançer onu öldürmemiştir,sadece sonsuz uykusuna dalana dek ona acı ve ızdırap verecektir...
  1 ... son of daedalus
 3. 1.
  god of war 2 adlı oyunda feci şekilde öldürülüp kratos tarafından kanatları alınmıştır. bir sonraki oyunda* da babası daedalus'un da aynı kaderi paylaşmıştır.
  1 ... dunyanin en mutevazi adami
 4. 2.
  kafanız iyimi arkadaşlar ben yaşıyorum ve buradayım kratos bakkala mahzenime şarap almaya gitti,iron maiden'in de kızlığı bozuldu artık maiden falan değil,lütfen güzel şeyler yazınız...
  2 -1 ... son of daedalus
 5. 3.
  (#16958891) bu nedir? bingölde benim götümü koruyormuş. efendim şimdi şöyle oluyor, kendisinin haberi olmasada terör konusunda çok daha büyük sıkıntılar çekmiş bir insanım. duygu sömürsüne karşı olduğum için söylemiyeceğim lakin kendisi çok merak ediyorsa ona anlatabilirim. kendisine vatanı görevinde başarılar diyorum lakin o görevi biraz şerefi ile idare etsin. o görevi orada yaparken ben oraya kaçacam diye buraya gideceğim bu ülkeden hayır gelmez yeaa diye entry girmesin.
  bu arada kendisi benim akp yandaşı olduğumu düşünüyorum, arkadaşım sen gavat mısın? şunu oku sana bir kapak olsun.(#16946156)
  ikincisi ve daha önemlisi ben türkiyede siyasete inanmıyorum. hepsi ayrı telden jazz müzik yapan zenci amcalar kadar sıkıcı buluyorum. bu arada nu jazz iyidir severim.
  1 ... sonq
 6. 4.
  eksi oy almayı taktığımı sanan yazarımsı.
  1 ... hulk i
 7. 5.
  (#17045784) yok böyle bişey ya gülmekten mideme ağrılar girdi.
  ... yesterdayyesaday
 8. 6.
  (#17053489) atatürk'ün içkisine karışanlara fena giydirmiştir.
  1 -1 ... hipnozcu
 9. 7.
  (#17053585) ilginç tespitin sahibi yazardır. hiç aklıma gelmemişti. olabilir mi? vallahi olabilir.
  ... cupping tester
 10. 8.
  ne hikmetse de girdiği her entry de bi küfür olan aksaraylı şahsiyet.
  -1 ... yesterdayyesaday