bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bugün başıma gelen durumdur, yoksa dumurmudur karar veremedim.

sen tut bir tabak kirazı ye, içine bakma gereksinimi duyma. son kirazda aklına nerden estiği belli olmayan bir çılgınlık örneği göstererek kirazı pat diye ikiye böl ve bir kurtçuk sırıtır sana.

kurtçuk resmen ağlıyordu, soykırım yaptın kardeşlerime diyerekten. ayyy iğrençler ötesiyim ben yaa, nerden baksan 100 kurtçuk yedim. protein ihtiyacımı karşıladım.

ölür müsün? kusar mısın? küfür mü edersin?

ama ben üçünü de yapmadım, google amcama danıştım. bir teselli aradım kendime. buldum da haa, çok faydalıymış lan. bin hastalığa şifaymış.

iyi tarafı, et fiyatlarının bu kadar yüksek olduğu günlerde allah'ın bir lütfudur diye kendimi teselli edebilmemdir. *
    16 -2 ... 85lik
  2. 2.
    hiç farketmemekten daha iyidir. ortaokul yıllarında "elmadan bi kurtçuk çıkmasından daha kötü ne olabilir" sorusuna "yarım kurtçuk çıkması" diye cevap veriyorduk.
    (bkz: bu da böyle bir anımdır)
    ... alcapon
  3. 3.
    hem yiyen kişi için, hem kurtçuk için pek hoş olmnayan durumdur.
    1 ... aglakpusmetu
  4. 4.
    bir anne bu durumda suratını ekşiten çocuğuna teselli vermek için; "oh oh ilaçsız doğal demekki yavrum, ye sen bişi olmaz.hem o kurt da kirazın kendisinden çıkıyo " diye akla ziyan cümeleler kurabilir.*
    ... biisimbulamadim
  5. 5.
    o ana kadar yenmiş diğer kirazlarda da kurt olduğuna işaret eder ki, damak tadı haricinde çok da kötü bir durum değildir.

"sadece meyve" yerine bol proteinli meyve yemişsinizdir.
    ... preston
  6. 6.
    hassas bir mideye sahip olan bünye için düşünürse, son kiraza gelene kadar yediği bütün kirazları oracığa öğürüp çıkarması muhtemeldir.****
    2 -1 ... havvakizihavva
  7. 7.
    kiraz yerken sol frame de gördüğüm başlık. arkadaş tam da bozuk olanları çekirdeklerin yanına ayırıyordum.
    ... kskyankee1912
  8. 8.
    yarım halde farkedilmesinden iyi olan kurtçuktur.
    ... bientrygiriyimbari
  9. 9.
    daha önce yenilen kirazları kusmaya sebebiyet veren kurtçuktur.
    ... otuken belediye baskani
  10. 10.
    proteindir diyip üzülmemek lazımdır. en azından böyle durumlarda ben öyle yapıyorum.
    ... bara damsiz giden