bugün

büyük ihtimalle böyle bir şey olmayacaktır ama bilirsiniz ki maçlar oynanmadan kazanılmaz ve klişe bir laf var hani, top yuvarlak. yani az da olsa ihtimal dahilinde olan bu olay gerçekleşirse şampiyonluk havasına girmiş gavatasaraylılar büyük göt olur.

peşin edit: gerçi o ihtimali ortadan kaldırmak için rizeli olan abdurrahim abileri işe çoktan koyulmuştur.
hasta bir fenerbahçeli olarak acı ama gerçek bir şey söylemem lazım;

o dediğin ancak bizim takımda olur. andaval çok çünkü klüpte, teknik kadro, futbolcular, yönetim...

edit: zira 2 kere de oldu!!!
olabilecek olandır. zira şikeci kulüp rizespor a açıktan 1.5 milyon euro teşvik primi vermiştir.
Gavassaray lı taraftarlar bok yoluna girer.
önce fener başakşehir i bir yensin sonra konuşuruz bunu.
rizespor'a teşvik primi verdiğimizi iddia edenlerin kanıtlaması gereken ihtimaldir. sonra biz aynısını onlar için dediğimizde kuduruyorlar amk.
Fenerbahçe nin bu akşam puan kaybedeceği düşünülürse

hiçbir şey değişmeyecektir.

siz rahat olun gençler.

biz rahatız çünkü.
Bu umudunu takdir ettim delikanli. Ağır got oluruz evet. Son cumlede yine sacmalamayi basarmissin.
o iş sadece fenerbahçe ye olur. alıştık artık biz koymuyor. bizim de kaderimiz bu hep finallerde kaybetmek. ya da 3 puan farklarla şampiyonlukları vermek. bu da bir başarıdır. herkes yapamaz.
her şeyden önce fenerbahçenin iki de iki yapması gereken durumdur. peki bu olursa ne olur? denizli faciasının intikamı hemde ondan beter şekilde alınır. gs liler bu duyguyu tadar ve akılları başlarına gelir. haa dünyanın en imkansız şeyi değil elbet olabilir. ama bir fenerli olarak bu kadar şanslı olduğumuzu düşünmüyorum.
serkan kirintili 90 dakika panter kesilecek ve 90+4te bi duran top kazanacak rizespor. ve o da ne serkan kirintili rakip kalesinde. ve o da ne orta kafa ve goooollllserkan kirintiliiiii eski takimini sampiyon yapiyooor.
bir şey olmaz yavrum, bu akşam başaklar uefa'ya koşacak zira.

sen işine bak.
Herkes fener gibi aptal ve salak mı swh
Bence büyük ayıp olur. Evet.
ihtimal dahilinde olmayacak olaydır.

rize ile GS bunun anlaşmasını 3 hafta önce yapmışlardır.
(bkz: Hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
güncel Önemli Başlıklar