bugün

Türkiye'ye dair şaşırtıcı bir gelişme.
Neredeyse 1-2 aydır hiçbir türbanlı mağduriyet yaşadığını iddia etmedi.
Kimse çıkıp '30 dazlak üzerime işedi, başörtümü çekiştirdi' falan demedi.

insan gerçekten hayret ediyor.
(bkz: gözleri türban şeklinde burkuk surat)

duyulmuyor, yazılmıyor akepe medyasında yankılanma bulmuyor diye bu nahoş olayların yaşanmadığını mı sanıyorsunuz siz! he, yaşanmıyor mu sanıyorsunuz? pislikler, yabozlar!

dün öyle vaktiydi, kemalist komşumuz berkecan ın cehebeli dedesi kemalettin amca vefat etmiş bizde ziyaretine gitmiştik, folqanlan birlikte. cenaze evi olması münasebetiylen türban takınıp öyle gittik ama.

sonuçta bizim de ninemiz başörtülüydü. neyse, alelacele bir fatiha okuyup çıktık ölü evinden. zira, işlerimiz vardı kaaföre gidicektik. tam eve yaklaşmışkene 8 adet kemalist çıktı karşımıza deri görünümlü vinneks pantolon giymişlerdi.

deri pahalı olduğu için sanırım. sataştılar bize, "hohohoho şu yabozlara baqın hele ışıklı dostlar, lan kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz, türban mı kaldı bu zamanda yabozlar" diyerek üstümüze çullandılar.

ben o sırada layik atak geçirmişim, onun da etkisiylen "yabmayın, edmeyin bizde sizdeniz. geçici olarak takındık türbanları" dedimse de dinlemediler. sonra aralarından biri beni tanıdı "durun lan durun bu eski sefkilim tramessi emel" dedi de kurtuldum.

ama folqanı afetmediler, sırayla üzerine işediler. sonra eve gittik, tuz ruhu ilene yıkanıp temizlendik. ama folqan hayla sidik kokuyo, bi sürü paarfüm sıkındı ama geşmiyor! pislikler, yabozlar, yeter artık yeter!!!

bitsin artık bu kemalist terör, bitsin artık bitsinnnn!!! olmaz öyküyleen! evet.
güncel Önemli Başlıklar