bugün

üzücü gelişme.
allah'ın bir hikmeti değil tabiki.

buyukresim.jpg
yeni villalar yapilcaksa...
arka arkaya olması ile akıllar da soru işareti oluşturan yangındır. emir büyük yerden herhalde, acımadan yakıyorlar.
Planlı hatta bir kısmının akp destekli olduğunu düşünmeden edemiyor insan.
Thk yangın söndürme uçaklarını pahalı diye hangarda bekletip ormanların yanmasına müsade eden bir zihniyet bu yangınları çıkaranları desteklemiyor da ne yapıyor?!
Sadece son günlerde değil her yaz artar. Ne yazık ki akıllanmayan toplumumuzun eseridir. Ya yaptığı pikniğin, attığı sigaranın ateşini söndürmeyen, sağda solda cam kırıkları bırakan bir cahil vardır, ya da o bölgeden rant sağlayacak bir cahil vardır. ikisi de gelecek nesillerimize verdiği zararın farkında değildir.
Bunu yapan insanligin ben ta amk.
Ne isteniyor anlamakta güçlük çekiyorum agaç hayvan ku$ böcek evinden oluyor ölüyor.
ne kadar daha yiyecek bu insanoglu doymaz mi hiç.
ormanlar yanıyor, her biri birer canlı olan agaclar cayır cayır kül haline geliyor. sonra bir haber spikeri cıkıp su kadar dönüm arazi yandı diyor. icinde yasayan kurttan, kustan, tavsandan, kaplumbagadan sanki taş parcasıymıs gibi hic bahsetmiyor.insan olmediyse sorun yok nasılsa digerleri can tasımıyor.
o hayvanların resmini görünce canımdan can gitti resmen.

keşke bakmasaydım keşke.
Kasıtlı yapıldığını düşünüyorum. Nedense denize yakın yerlerde. Bakın iki seneye kalmadan oralara hep villalar yapılıp Araplara sayılacak.