bugün

Sfb ve solistinin herşeyin en kötüsünü kazanacağı versus.
2 para etmez 2 grubun versusudur.

lan bir de o yyk ya gidip 60 lira mı ne döktüm ya, helal olsun gençlere tabii ama

neyse birşey demiyorum zevk.
Müziğiniz berbat, Muhabbet berbat isim de yarrağım gibi.
karşılaştırılması saçma olacaktır, son feci bisiklet daha arctic monkeys havası taşır, yüzyüzeyken konuşuruz daha sakin bir sesle hava işler.
Vs nin alacağı karşılaştırma.
Son feci bisiklet rahat alır.
Adamlar, net!
ikisinide severim neden ayırıp kapıştırayım benzer duygular canlandırırlar bende .
Adamlar ziker.
Ölü denizcileer kayııp galaksileer bulduum gözlerindeleer. evt.
Dinlemekten zevk aldığım 2 gruptur özellikle pazar ve ertesi , adam çok hoşuma gidiyor
Shit vs crap...
yeni nesil entel takımının dinlediği gruplar.
Bir de adamlar grubu eklenirse orospu kızların festival müziği üçlüsü oluşur.
AMK yolluları sizi.
Tarzları birbirine çok benzeyen iki grup.Hatta çoğu konserlerini de ortak veriyorlar.O yüzden kıyaslamak zor.
kendini marjinal sanan ve gerçekten saçma sözlere ve ezgilere sahip şarkılarıyla kulak tırmalayan, ancak birkaç şarkılarının güzel olduğu kesinlikle tartışılmayacak olan ergen gruplarının aynı tarz müzik yaptıkları için birbirleriyle olan mukayesesidir. bence berabere kalırlar.
son feci bisiklet ne yuzyuzuyken konusuruz nedir lan ameke dedirten versustur.
pesin edit: müzik grubuymus hassss.
türkiye'nin en kaliteli iki rock grubunun versusudur..

ben berabere diyorum..
Son feci bisikletin ergence şarkı sözleri karşısında yüzyüzeyken konuşuruz rahatça galip gelir.
duman grubu alayını alır.
Yüzyüzeyken konuşuruz diyorum.
bir karşılaştırma. dövüşseler son feci bisiklet kazanır ama müzik anlamında benim için fena olmayan feci de olmayan çıtır çıtır gruplar bunlar. arada bir dinleniyor.
keşke de 19 yaşında olsaydım ikisini de daha çok severdim.
güncel Önemli Başlıklar