bugün

(bkz: söğütlüçeşme)
toplu taşımada aracın kalkış veya varış yerini ifade eder. mecaz anlamda ise yaşamın son anı anlamına gelir.
görsel

Tarkan'ın yakında çıkacacağını duyurduğu yeni şarkısının ismi. bunda da mana arar şimdi troller.
esenler'de ve ümraniye'de bulunan mevkilerin ismi, fakat ikisi de otobüslerin son durağı değildir.
bence de korku filmlerinin en iyilerinden olabilir.
gerilim dersek daha iyileri kesinlikle var ama korku kategorisinde hiç fena değil.
bir film serisi. filmlerde tesadüf eseri olarak gözüken can acıtıcı ölümler var. bu ölümlerin hepsi korkutucu olmasa da bazıları cidden korkutuyor.
''bence en iyi korku filmi olmasının sebebi''

kim karar verdi buna? son durak en iyi korku filmler arasında ilk 30'a giremez bile.
bence en iyi korku filmi olmasının sebebi filmde gerçekleşen olayların gerçek hayatta da gerçekleşebilir olması. bizdeki cinler korkutucu değil zaten cin diye birşey yoktur arap mitolojisindeki herhangi bir varlığın gerçek olabileceğine inanmıyorum. diğer korku filmlerindeki paranormal olaylar da pek olabilir değil ama final destination öyle değil bir kere izlediğin zaman "acaba asansör düşer mi" "acaba şu arabanın tekerinden fırlayan bir taş uçup kafama saplanır mı" diye düşündürüyor.

e zaten bir filmi iyi yapan şey gerçek hayata olan etkisi değil mi. arada kendi kurallarını çiğnese bile iyi filmdir tavsiye ederim dördüncüyü izlemeyin yeter o filmde deneysel birşeyler yapmaya çalışmışlar ama olmamış.
bu filmi izleyenlerin bakışına göre filmin kalitesi değişir kimine göre şiddet ve ölüm sergileyen bir film benim için ise anlattığı bambaşka insanın kaderinden kaçamayacağını kaderin er yada geç farklı şekillerde bulacağını anlatan bir film severek bütün seriyi daha önce izlemiştim.
eski müzik grubumun adı.
Atv'de hafta içi her gece 12'de başlayan haber bültenidir. Amacı gün boyunca Recep Tayyip Erdoğan'ın her bir boş cümlesinin altını doldurmaktır.

Bir nevi Recep Tayyip Erdoğan ilmihalidir diyebiliriz.

Acaba Recep Tayyip Erdoğan bazı geceler kendini izleyip ''ulan cidden ne güzel şeyler söylemek istemişim ben bu cümlemle he'' diyor mudur?

Mesela tam şu anda son bilmem kaç yıldır verilen Nobel ödüllerinin kimlere gittiği ve neden o kişiye gittiği altında hangi gizli sebeplerin yattığı anlatılıyor.

Büyük resim fena.
kara toprak (bkz: mezar)

+ nerde ineceksiniz?
- son durak
+ son durak mezar abi.
içerisinde neden bu kadar çok çıplaklığın olduğunu bir türlü anlayamadığım gerilim filmi.

konusu güzel. ancak ailecek izlenecek filmlerden değil. maalesef. kadın vücudundan prim yapmaya çalışan yönetmene selamlar.
Güzel sinema. Kurgu falan iyi hazırlanan modda. Tek bir hata var. Analitik anlamda abartılı bir film. Evet.
Adosun yürüdüğü yolun adıydı zaten son durak.
Itici filmler serisidir.
bütün serileri güzel film.
ölüm düşüncesinin yarattığı ilk korku,
yalnızız, sesimizi içmeye geliyorlardır.
şimdiden alışın, tanrıya sessiz bir tramvayla gidilir.
TV EM'de Turgut Erat'ın hazırlayıp sundugu bir program formatıydı.

Programa katılan Ugur Dündar'ın anlattığı Napolyon fıkrasıyla popüler olmuştu.
http://www.dailymotion.co...krasy_people#.UWfh1yv5I_M
serisi olan bir film. bu filmi yanlış hatırlamıyorsam "king kong" fiminin çıkışında afişine rastlamıştım o zaman ki bölümü lunaparklıydı. ilk bölümü meğersem bizde varmış ama farketmemişim. aslına bakılırsa bilindik bir filmdir fakat arkadaşınıza söylediğinizde ilk başta bir yabancılar. sonuç olarak güzel bir film. son bölümünü de ilk filmle bağlayacaklarıda akla hayale gelmezdi açıkçası.
o nasıl iğrenç bir filmdir öyle. azrail'i atlatmaya çalışan dandik amerikan gençlerini konu alan bir film.
genelde genel eve yakın olan durak.
son durak 1,2,3,4,5 özet : herkes ölüyo biri kaliyo.
4. devam bölümü çekilen sinema filmidir.

(bkz: son durak 5)
bazen bulduğuna inandığın gerçek aşktır.
Son durak ismi konulup daha sonrasında devamı çekilen kendiyle çelişen değişik ölüm silsileli film.
güncel Önemli Başlıklar