bugün

görsel
18 gün önce vuku bulmuş acı olay. Facede bu paylaşımı görünce başsağlığı için dayıyı aradım. Vefat edeli 3 gün olmuştu koca adam telefonda '56 yasında yetim kaldım'diye ağlıyordu.
Sözlükte paylaşmak için izin istedim. Sıcak bakmadı,densizin biri çıkar bir ters laf söyler anamın ruhu incinir dedi. Dayı sözlükte sevenin çok birer fatiha okusalar faydası olur hem kimse densizlik yapmaz deyince sen bilirsin dedi.
Bugün itibarıyla kafa iznim dolduğu için paylaştım.
Teyzemiz çok ağır bir beyin kanaması geçirmiş.3 gün yoğun bakımda kaldıktan sonra vefat etmiş.
Allah rahmet eylesin.
Allah gani gani rahmet eylesin.

Bir şey lazım olursa haberimiz olsun.
allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. fatihamızı okuduk ruhuna. inşallah kabul olur.

eleştiri maksatlı değil öneri olarak yazıyorum ; hem kendisi paylaşımında hem başlık sahibi burada "vefat etti" yazsa daha bir şey olurdu. iki kelimede aynı anlamda tamam ama ne bileyim vefat etti daha doğru gibi.
Allah rahmet eylesin allah kalanlara sabırlar versin. Evet.
Kimse de çıkıp anne ölümüne laf etmez herhalde burada diye düşünüyorum. Allah kalanlara ömür versin, sıralı ölüm versin. Bir de öksüz kalmanın yaşı yoktur, 70 yaşında da olsa insan kendini öksüz veya yetim hisseder.
Allah rahmet eylesin.
allah rahmet eylesin, başı sağolsun. görür görmez aradım başsağlığı diledim.
facebook'a pek girmediğim için haberim olmamıştı. kusura bakmasın.

herkese selamı var bu arada, "bir fatiha okursanız iyi olur" dedi.
başın sağolsun emmi geride kalanlara allah sabır versin.
Nur içinde yatsın. Kabri cennet bahçelerinden biri olur inşallah.
Allah rahmet eylesin, yeri mekanı cennet olsun inşallah. Yaşınız kaç olursa olsun anne baba gözünde küçük bir çocuktan farkınız yoktur. Yaşları kaç olursa olsun anne baba vefat edince hayatınızdan bir parça kopar, ne kadar güçlü olursanız olun arkanızdaki o sağlam dağ yıkılır.

Edit: başlığı tengir budun açtı zannediyordum. Emminin kendisiymiş.
Her annenin ölümü erkendir. Allah rahmet eylesin.
Bir şey yazarsam linç yiyeceğim için hiçbir şey demiyorum.

Hiçbir şey.
Allah rahmet eylesin.

Umarım bundan sonra sözlük yazarlarının kendilerine veya annelerine hakaret etmeyi bırakır.

Anne herkesin yumuşak karnıdır.
allah rahmet eylesin dostum. anne kaybetmenin ne demek olduğunu iyi bilirim. hayat çoluğunla çocuğunla bir şekilde devam ediyor. allah sabır versin.
Bu yaşta utanmadan sözlukteki insanların analarına küfür Edip, sonra anam öldü, Fatiha okuyun diyen ihtiyar.

Bak burada anasına sövdügün genç insanlar senden daha olgun, hemen hemen hepsi sana başsağlığı diliyor.

Umarım bundan sonra biraz edepli olursun.

Dedeciğim ellerinden öperim,Başın sağolsun
Allah sabırlar versin.

Geri geldiğinde ebeni çam tepesinde laciverte boyayacağim.galp.
Allah rahmet eylesin. Kalanlara sabır versin. Hepimizin başında maalesef.
Allah rahmet eylesin.

Ama başlık açma şekli çok saçma olmuş. Son dinozor ne. Ne alaka. Hiçbirşey anlamadım.

(bkz: gereksiz başlık)
allah mekanını cennet eylesin annesinin.
Allah rahmet eylesin.
Feykinden yazsa da takmayın, ortada vefat etmiş bir anne var.
Kalanlara sabır dileyelim.
Allah mekanını cennet eylesin.
üzüldüm, allah rahmet eylesin ve kalanlara sabır versin mevlam.
nur içinde yatsın.

kalanlara başsağlığı diliyorum.
allah rahmet etsin.

kendisine ve ailesine çokça sabır dilerim.
Başı sağolsun.

Not: kendine insan diyen bir gurup şerefsiz başlığın entry' sine eksi yağdırmış. Manyaklığınızda tükenin.
Başlığı görünce dinozor neslinin tükenmesiyle ilgili bilgi içerikli bir giri bulacağımı sandım.
Açlıktan günde yüzlerce çocuğun öldüğü dünyada, hiç de acıklı olmayan yaşlı bir teyzenin vefat olayıdır.
Yine de Rahmet diliyoruz.