bugün

artık vakti gelendir.*
güzel bir aktivitedir. her gece fiks yaapılır.

(bkz: sütle sigara içmek)
kanser olmaya bir adım daha yaklaşmak ile eş değer durumdur.
o dişler fırçalansın yalnız sözlük...
sigarayı söndürdüğünüzden emin olmadan yatılmadığı sürece sorun olmayan yatıştır.
sabah uyanıldığında, ağızda metal para çevirmiş gibi bir tat bırakır. hayattan soğutur, iğrençtir.

nerede benim sigaram..
her şeye ragmen sevilendir.candır be can.
gecenin bu saatlerinde yapılması gereken en iyi şey.

(bkz: şey ve tanım paradoksu)
Gecenin bu saatinde yapılmaması gereken şeydir. Uykudan uyanırsın gecenin bir saatinde canın bir daha ister sonra açık tekel bulamazsın. Hiç gereği yok sen yedeğe koy bir tane. (bkz: ne olur ne olmaz)
Gereğinden hızlı bir şekilde içilir ise yatağa yatıp gözlerinizi kapattığınız andan itibaren bir boşluğun içerisinde döndüğünüzü hissedersiniz. Aslında olan baş dönmesidir, çok iğrenç bir histir yine de tecrübe etmenizi tavsiye etmem, ancak ille de merak ediyor iseniz Sigaraya deli gibi asılın ve yatın.
evet kesinlikle şimdi.
Uykudan gerekli tadı almak için son sigara şart.
genelde niyetlenilse de başarılamayan eylemdir. son sigara genelde bu niyetle yakılan 5. sigara falan olur.
Kız erkek ilişkilerinin anlaşılmaz tek sorunu. Benim için sevgili ile kıyası şu:
Bazen sen
Her zaman tütün.
Sabah uyaninca ne yapilacagi sorununu akla getirir.
yolluk yapmak.
Bir, son bi sigara içip işe gitmek değil.
iğrençtir.
(bkz: ooo son sigara alırım bir dal)
o gece sevişmek istemeyecek kadar iğrenç insandır.
Sabah sigarasının yanında bir hiçtir.
Saat 2 den beri yaptığım ama uyumayı başaramadığım eylemdir. Bu sefer son bak son sigaramı içicem yatıcam ve uyuyup uyanana kadar sigara içmicem. Zaten gün doğunca bana bir uyku bastırıyor istemesem de uyurum. Ulan ne boş yaptım sabah sabah.
An itibarı ile akla gelendir.
panik atak geçirmiş korku içindeki kalp ve kaygılar bırakırsa yapılacak olandır.
Cannes valerenga sayfandaki kalp ile alakalı teşbihi anlamadan kelime oyunu yapmışım. Kusura bakma nahoş paylaşımı sildim iyi geceler.