bugün

allah mekanini cennet eylesin inşallah. kafirlere karşı öyle cesaret her ulusun askerinde olmaz.
Hayat çok garip. Uçağına füze atesleniyor, o arada uyarı ve ikaz sesleri eşliğinde fırlatma koltuğu ile atliyorsun. Paraşütle aşağı süzülürken aşağıda başına gelebilecekleri tahmin etmrk için yeterli vaktin var. Bildiğin ölüme süzüluyorsun.
O füzeyi öso ya da her kimse nerden bulmuş? *
rusya kahramanı nişanı almıştır.
dalga geçilecek bir olay değil.
kim olursa olsun, adam görevini yaparken ölmüş bir asker. saygı gösterilmesi gerekir.
iki salak espri sıçmak için hayvanlık yapmanın lüzumu yok.
cihatçı ilkel yaratıklar kellesini almıştır, aman dikkat arkadaşlar, suriye'ye gideceksiniz esad tarafından çıkmayın.
Ruslar bizim gibi savasçi bir millettir bana sorsan bir türk olarak hangi milletle savasmak istemezsin sadece ruslar derim.

Türk rus savasi olsa çok kan dökülür dünya tarihinin en kanli savasi bile olabilir.
kafa kesen gerçek islamcıların eline düşmektense sonuna kadar direnip kendi hayatına son veren kahraman!
Kahraman bir askerdir. Şimdi bazılarının askerlik onurunun sadece türklere ait olmadığının farkına varması gerekir. Ben ilerici bir milliyetçi bugünkü anlamda ulusalcı olarak Türk askerinden her zaman gurur duydum. Fakat kör milliyetçiler gibi boş yapmamak gerekir. Kahramanlık bize mahsus değil.
RUSLAR kinci insanlardır. bu olayda da gördüğümüz üzere uçağın düşmesinden sonra hava bombardımanı ile ortalığı tarumar ettiler. siz onlardan bir tane öldürürseniz onlar sizden 10 tane öldürmeden rahat etmezler. yapıları böyle.
Pilotlar düşman cephesinde en çok nefret edilen askerlerdir. Bu yüzden esir düştüklerinde eşsiz bir propaganda malzemesi olurlar ve insanın aklının hayalinin almayacağı korkunç işkencelerle öldürülürler.

Rus pilot da bunu bildiği için kendini öldürdü. Bu davranışı hiçbir etik, ahlaki, dini öğretiye uymasa da askeri olarak takdire şayandır.
askerler bizim askerimizde dahil son bir kurşunu sarjör dışında taşır. aldıkları eğitimle birlikte insan doğasını da bildikleri için esir düşmektense o son kurşunu kendi için kullanır. bu intihar değil normal şehitliktir.
erkekçe dövüşmüş, vuruşmuştur.

millet olarak sever, taktir ederiz böylelerini...
stalingrad da dedeleri düşmanın üstüne silahsız koşuyorlardı.
şaşırmadım.