1. 1.
  kardeş değil iki adet aşıktır. babaları olan büyük beşiktaş a saygısızlık etme peşinde olan bu aşıklar en son dolmabahçede babalarından 3 er tokat yemişler fakat hala akıllanmamışlardır. arsızlar.
  2 -14 ... ortadireksaban
 2. 2.
  3 yıldızlı beyanı.
  1 -2 ... dedeninkeli
 3. 3.
  Beşiktaş görmemişliğinden ileri gelmektedir.
  Bir Galatasaraylı olarak ne zaman biz şampiyon olamayacaksak; fener yerine Beşiktaş olsun dedik. Fenerliler de bizim şampiyon olmamızdansa hep Beşiktaş'ı tercih etti.
  Gelgelelim; arka arkaya 2 kez şampiyon olunca Türkiye'nin en büyüğü olduğunu iddia eden, uzay futbolu oynadıklarını söyleyen, tüm bu başarılar nedeniyle kafa açarlarken sevinmek için sevmediklerini iddia edecek kadar tezatlık içinde bulunan, Oğuzhan 60 milyon yüro len amq diyecek kadar çıldırmış, tüm bu süreçte de her boktan mağduriyet çıkartan beşiktaşlıları görünce dedik ki; 'hacı yağı bol bulunca götüne sürermiş.'

  Haliyle de ezeli rakibimiz Fenerbahçe ile mücadele etmenin iyisiyle kötüsüyle bu beşiktaşlılara nazaran çok daha iyi olduğunu anladık. Onlar da Eminim bizlerin değerini daha iyi anlamıştır. Şimdi bu kadar analizi 'biz başarılı olunca, biz onları yenince birbirlerinin değerlerini anladılar' diye götünden anlayacak tiner kafalar çıkacak biliyorum. Öyle anlamaya devam etsinler.

  Galatasaray 20, Fenerbahçe 19 Beşiktaş ise 13 kez (evet 13) şampiyon olmuştur.
  Galatasaray'ın 2 Avrupa kupası vardır. Fener UEFA Avrupa liginde yarı final, şampiyonlar ligi'nde çeyrek final oynamıştır. Beşiktaş ise daha ilk kez bu sene gruptan çıktı.
  Diğer tüm kupaları Ve sayılarını anlatmıyorum bile.
  Tarihi ve başarıyı son 2 seneden ibaret gören beşiktaşlılar kendilerini avutmaya devam etsin.
  Türkiye'de 2 büyük vardır, tek derbi vardır. Onlar da Galatasaray Ve Fenerbahçe'dir.
  Beşiktaş küçükken mahallede top oynarken 'sen fasülyesin' dediğimiz çocuktur. Abilerinin gölgesi altında kalmakla mükelleftir.
  13 -3 ... alkolik oldum
 4. 4.
  2 senelik büyük takım olan takımın taraftarının tespiti.

  (bkz: yav he he)
  1 -1 ... jimmy tudeski
 5. 5.
  evet sizi bilen biliyor:
  5 Gerard
  6 Babel
  7 Babel
  8 Crouch.
  ... leo nardo