1. 1.
    Artık bıktırmıştır.
    Her izmir marşı söyleyen guruba 19. Tümen muamelesi gösteriliyor.
    Mesela dhkpc destekçisi bir grup tanıyorum, akpli bir belediye başkanını eleştirmek için izmir marşı söylüyorlar sosyal medyada kahraman ilan ediliyorlar falan.
    Bizim ülke insanının gereksiz duygusallığı ve anında yüceltip anında gömen zihniyeti bıktırıyor.
    8 -9 ... hakan yavas
  2. 2.
    Ayrıca stadyumlarda falan normal hayatta ot çekip yankesicilik yapan jarrolar bile izmir marşıyla ilgi odağı olabileceklerinin farkına vardılar sürekli duyar peşindeler.
    1 ... hakan yavas
  3. 3.
    Anlatılmak istenen doğru ama anlatış tarzı yanlış olan başlık.
    Bazen abartıyoruz ve duygusal bir milletiz katılıyorum lakin biz bu durumdan memnunuz aslanım.
    Beğenmiyorsan yallah akp gençlik kollarında dombra dinlemeye .
    3 -3 ... sozleriyle alkis alan yazar
  4. 4.
    yav çamur atmadığınız bir izmir marşı kaldı değil mi?

neden içinde türk, şehit, atatürk geçen bir marştan rahatsız oluyorsunuz?

harbi türk düşmanısınız aq. Araplaşıyorsunuz kendinize gelin.
    2 -3 ... 1coder
  5. 5.
    Valla siz de “doğru aslında lan” diyorsunuz biliyorum ama eksilemek daha cazip geliyor tabi.
    Oley
    1 ... hakan yavas
  6. 6.
    Kasilmamistir. ilgili kesimin tahammulu tukenmistir.
    1 -1 ... portatif
  7. 7.
    Bir diğeri de mehter marşı'ndan kasılan duyardır. Sebebi bazı öğrenme ve anlama özürlü cahillerin izmir marşı'nı sol kesime, mehter marşı'nı sağ kesime ait sanması.
    ikisi de çok güzel bir marştır. Bu iki marş ile de türk askeri ve osmanlı askeri tarih yazmıştır ama 3-5 kuruş için ülkenin değerlerini ayaklar altına almayın.
    5 ... ustegmenin postasi
  8. 8.
    Cidden bıktım, adam karı düşürmek için izmir marşını ezberledi.
    O güne kadar sadece melodisini duymuş tip gitti sözleri ezberleri kemalist manita buldum diye.
    ... hakan yavas
  9. 9.
    Uzunçayır metrobus durağındaki çalgıçı abiler ev taksidine girmişler o derece diyorum bak.
    ... sherl0ck