bugün

some one like you yu aşk şarkısı zanneden kişi beyanıdır.
bir arkadaşım bu şarkıyı sürekli "birisi senden hoşlanıyor" olarak algıladığından dolayı kız arkadaşına gönderip duruyordu. "lan oğlum o ayrılık şarkısı aşk şarkısı" desem de sürekli abi hoşlanmak işte yea diyerek göndermeye devam etti. ta ki ben kız arkadaşına şarkının türkçe sözlerini gönderene kadar.
(bkz: bu da böyle bir anımdır)
scorpions ın wind of chance şarkısıyla romantik danslar etmiş bir neslin çocukları için şaşılmayacak eylemdir.
(bkz: someone like you)
Aslında yiğitlik kahramanlık gibi konuları içerir.
nevermind, i'll find someone like you. -siktiret. bulurum senin gibisini.
i wish nothing but the best, for you too. -ben de senin için sadece en iyisini umuyorum-
don't forget me, i beg, i remember you said:-; -kurban olayım unutma beni. bana şunu dediğini hatırlıyorum ki;-
"sometimes it lasts in love but sometimes it hurts instead" -bazen sürer aşk, bazense acıtır yerine-
sometimes it lasts in love but sometimes it hurts instead, yeah. -bazen sürer aşk, bazense acıtır yerine, ov yee acıtır bebeyim-

buradan bakınca da ayrılık mı yoksa aşk şarkısı mı olduğu belli olmayan şarkıdır. radyoda denk geldi az önce de nevırmaynd fazla sevmiyorum zaten bunu. bildiğim tek adele şarkısı. yazıldığı gibi okudun değil mi sanatçı ismini? eheh.