bugün

beyinsizlik değil bunu düşünenlerin zihinsizliği ve kalpsizliği olan olaydır. kimse masum değil felsefesini savunan kişilerdir.

bu işide siyasete bulaştırıp çapsız düşüncelerini ortaya koymaya çalışan embesillerdir.
Vicdansız insan sözüdür. Asıl mesele kimin nasıl öldüğü değil , bir değil yüzlerce insanın ölmesi. Yok olması bir daha gelmeyecek olması. Bazı insanlar ölüm'e nasıl umursamaz tavırlarla yaklaşıyor hayret ediyorum.
başbakan'ın ezdiği, yargının ve askerin bağımlı olduğu bir ülkede normal olan karmaşık duygu durumudur.
dayak yiyen adam, padişahım çok yaşa dedi. çünkü, hakaret davası açsa, kaybedecek. arkası kuvvetli değil. torpil yaptıracak daha üstün bir merci yok.
sus ve sana söylenileni yap.
soma da ölenlerin yakınlarının da siz umurunda değilsiniz amk. demeye yer arayan hatta böyle bir cevap için kıvranan kişi söylemidir.
Vicdansızlıktır.

ölenlerin, kurtulanların çoğu kürtmüş. ırkçı, faşist biri olmama rağmen ben bile bu açıdan bakamadım. Bir kürt ölmüş oh olsun diyemedim. yerin bilmem kaç km altında boğularak ölmeyi bir insana yakıştıramıyorum. Hele ki arkasında gözü yaşlı bir aile bırakıyorsa.

Toplum olarak kötü günlerde tek yürek olmayı beceremiyoruz. Akpli, chpli değil, insan gözüyle bakılması gerekiyor şu günlerde..
kendi kendine gelin güvey olan kişi söylemidir. akabinde senin yazdıkların da düşündüklerin de bizim umurumuzda değil demeyi gerektirir. nasıl olsun amk. 12-13 senedir bu ülkenin başında iktidar olan bir partiden bahsediyorsunuz. şaşırıyorsunuz.
insanlıkktan nasibini almamış insan vücudunda vukuğ bulmuş canavarlardır. En azından canavar zihniyetine sahip insanlardır.
Mal beyanıdır. Yılmaz Özdil taklitçisidir.
Ölen insanları AKPli CHPli diye ayıracaksan sende bir sıkıntılar vardır karekterin pek oturmamıştır. Bu ölenlere kürtler bile üzülüyor siz Uludere olayında gebersinler diyordunuz hani hatırladınız mı, insanda vicdan varsa hangi partiden olduğuna hangi ırktan olduğuna bakmadan üzülür.
Bu cümle, yürek burkar, iç acıtır...
Hangi ideolojiye, hangi görüşe, hangi dine, hangi mezhebe ait olursa olsun, bir facia yaşanmıştır ve canlar yitirimiştir..
insan olma meziyetini taşıyan her insanı derinden sarsmıştır...
Sarsmalıdır!!!!
bunu söyleyen bir kere insan olamaz. ya onca insan ekmek parası için yerin kaç metre altında nefessiz çalışıyordu ve öldüler buna üzülmeyen biri olamaz hayret gerçekten hayret. allah ıslah eylesin.
Üzen beyanat. Peki sadece oy veren %50nin başbakanı olan heriften ne farkın kaldı? Hadi en En koyu ak partili insan olsun, ölen insan birinin evladı, birinin babası, birinin kocası. insan. Ölüm şekli boğularak. Evine azıcık bir para götürmek için sömürülerek can veren bir insan.
Haydi ben otum, bence bunlar çöp yakalım hepsini. Anası ağlıyorsa anasını da yakalım danasını da. Haydi.
somadakiler akp ye oy veriyormuş o zaman hepsinin canı cehenneme kafasındaki at gözlüklü yazar söylemidir. senin gibilerinin umrunda olmasın kardeşim. umrunda olsada fayda vermez zaten.