1. 1.
  ölenin suçu ne amk diye sorduran beyanat. bizim siyaset anlayışımız bu işte arkadaş. eğer benden değilse ölsün gitsin beni ilgilendirmez. sonra insan diyoruz yani.
  9 ... icini oldugu gibi doken adam
 2. 2.
  somadakiler akp ye oy veriyormuş o zaman hepsinin canı cehenneme kafasındaki at gözlüklü yazar söylemidir. senin gibilerinin umrunda olmasın kardeşim. umrunda olsada fayda vermez zaten.
  9 ... mervelerde kalan kiz
 3. 3.
  Üzen beyanat. Peki sadece oy veren %50nin başbakanı olan heriften ne farkın kaldı? Hadi en En koyu ak partili insan olsun, ölen insan birinin evladı, birinin babası, birinin kocası. insan. Ölüm şekli boğularak. Evine azıcık bir para götürmek için sömürülerek can veren bir insan.
  Haydi ben otum, bence bunlar çöp yakalım hepsini. Anası ağlıyorsa anasını da yakalım danasını da. Haydi.
  2 ... hasta lavictoria siempre
 4. 4.
  bunu söyleyen bir kere insan olamaz. ya onca insan ekmek parası için yerin kaç metre altında nefessiz çalışıyordu ve öldüler buna üzülmeyen biri olamaz hayret gerçekten hayret. allah ıslah eylesin.
  3 ... cehennem
 5. 5.
  Bu cümle, yürek burkar, iç acıtır...
  Hangi ideolojiye, hangi görüşe, hangi dine, hangi mezhebe ait olursa olsun, bir facia yaşanmıştır ve canlar yitirimiştir..
  insan olma meziyetini taşıyan her insanı derinden sarsmıştır...
  Sarsmalıdır!!!!
  2 ... zeytinyagli dolma kalem
 6. 6.
  Ölen insanları AKPli CHPli diye ayıracaksan sende bir sıkıntılar vardır karekterin pek oturmamıştır. Bu ölenlere kürtler bile üzülüyor siz Uludere olayında gebersinler diyordunuz hani hatırladınız mı, insanda vicdan varsa hangi partiden olduğuna hangi ırktan olduğuna bakmadan üzülür.
  1 -1 ... idamlikgenc
 7. 7.
  Mal beyanıdır. Yılmaz Özdil taklitçisidir.
  5 -2 ... bay krodo
 8. 8.
  insanlıkktan nasibini almamış insan vücudunda vukuğ bulmuş canavarlardır. En azından canavar zihniyetine sahip insanlardır.
  2 -1 ... rust cohle
 9. 9.
  enkaz altından sağ çıkana 'hangi partilisin?' diye soracak kıvama gelmiş, insanlıktan nasibini alamamış kimsenin zırvasıdır. aynen devam etsin topyekün helak olucaz az kaldı.
  3 ... clickhere
 10. 10.
  kendi kendine gelin güvey olan kişi söylemidir. akabinde senin yazdıkların da düşündüklerin de bizim umurumuzda değil demeyi gerektirir. nasıl olsun amk. 12-13 senedir bu ülkenin başında iktidar olan bir partiden bahsediyorsunuz. şaşırıyorsunuz.
  -1 ... kartalbey