bugün

deli saçması iddialardır. yani yanlış anlaşılmasın, ilk entri için söylemiyorum bunları. tamamını okumadım bile. ama bu kafa yapısını çok iyi biliyorum ve işte bu kafa yapısındaki adamlara deli demememizin tek sebebi, sayıca çok olmalarıdır.

deprem olur, normalde yıkılmaması gereken binalar yıkılır; yahudilerin oyunu. reyhanlıda güvenlik açığından faydalanan (hem de en dikkatli olmamız gereken dönemde) teröristler bomba patlatır, bizim devlet daha kimin yaptığını bile bulamaz doğru dürüst (belki de bulmak istemez?); yahudi lobisi. somada gerekli özen ve dikkat gösterilmediği için 300 işçimiz ölür; yahudilerin işi...

tabi biz üstümüze düşen görevleri yüzde yüz yerine getiriyoruz ya, atın tabi bütün suçu yahudilere, ermenilere, yunanlılara. bu kafa yapısındaki adamlar eskiden kahve köşelerinde ömür tüketirdi. he hü denilip geçilirdi. okumuş etmiş adamların yanında suskun puskun otururlardı ki cehaletleri belli olmasın diye. şimdi artık bu kafadaki adamlar bile üniversite okuyor, bitirip mezun oluyorlar. hatta aynı kafa yapısıyla hükümetin torpiliyle iyi makamlara, mevkilere gelenler bile var artık. zaten gelmeseler ne? koskoca başbakan bile, artık bu deli saçması argümanlarla 70 milyona açıklama yapıyor.

kendinizi kandırmayın. soma faciasında sorumlular da, sorumsuzluğuyla bu faciaya sebep olanlar da gayet açık, ortadadır. önce onları suçlayın, sonra hep birlikte bakalım başka güçler var mı.