1. 1.
  --spoiler--
  .yahudilerin inanışına göre tüm insanlık onların hizmetçisi olarak yaratılmıştır. onlar için insan öldürmek günah değil....

  --spoiler--
  (bkz: on emir)
  5 -1 ... bossman
 2. 2.
  haklılık payı olabilir. iktidarı da muhalefeti de sevmem ama yasa tasarısı sonrası bu büyük olayın yaşanması hayli tuhaf. ayrıca trafo patlaması ile öyle bir olay olmaz. trafo patlar mı bilmiyorum.

  hükümeti aklamak için de yeterli bir sebep değildir bunlar. çünkü özelleştirmeler hususunda hükümet hatalıdır.
  1 -3 ... atabaka
 3. 3.
  tartışmaya açıktır..

  onlarında kalıntıları türkiye deki chp zihniyeti..
  2 -7 ... azrail34
 4. 4.
  Yeni Şafak gazeteside Erdoğan düşmanı BBC yalan haber yapıyor diye haber yapmış. Gezi parkıda yahudi işiydi. Düşünsene AK kardeşim belki sende yahudi imalatısındır baban yahudidir gerçekte falan ?????

  Adamlarda nasıl bir psikolojisi varsa ülkedeki her kötü şey yahudi lobisi dış güçler ama nerde bi güzellik mesela japonların yaptığı marmaray japonların yapacağı 3.havalimanı hep nedense başbakanın eseri oluyor. Tamam din adı altında götürüyorsunuz paraları islamla 1 gram alakanız yok bacılarınız konserlerde bacak omuza yapıyor ama bukadarda vicdansızlık olmaz be kardeşler.
  2 -1 ... gkhngltkn74
 5. 5.
  http://inciswf.com/hklsn.swf

  tabi lan manyak mısın?
  ... yildirim ekipler amiri kemal
 6. 6.
  2012de yasaya aykırı yönetmelik çıkararak maden ruhsatını kendine bağlayan özelleştirip işletmeyi yandaşına veren
  sonra bu yandaşı daha faza kar etsin diye denetlemeden sıyırtan komisyon kurulup kazaların sebeplerinin araştırılmasını engelleyen kim işte izler onun izleri başbakan yahudi olduysa onuda bilemeyeceğiz.
  bu kadar özlleştirmenin ve taşeronlaşanın bedeli 12 yılda ölümlerin yüzde kırk artması.
  kamu güvenliğe özel işletme kara bakar. paraya bakan adamda can alır. yine kazandığıyla kalır arkasında akp var kendileri akpnin içinden adamlar katrilyonlar götürdü bir bok olmadı verilen canların bedeli de anca ailelerine maaş bağlanması olur. ama başbakanı suçluyor muyum hayır bu adamın çıkarcı paracı yandaşçı olduğunu bile bile siz seçtiniz.
  seçiminizin bedelini canlarınızla ödediniz ama ağlamak neden.
  1 -1 ... ecemcix
 7. 7.
  deli saçmalaması. sıkışınca yahudiye, amerika'ya bok atmak gelenek oldu artık bizde. 17 ağustos depremini amerikaya bağlayanları gördükten sonra normal geliyor bunlar artık. (bkz: amerikanın oyunu)
  edit: imla.
  ... karikecimo
 8. 8.
  yaw he he! ulan zaten bu ülkenin başına gelen herşey iki müsibetten kaynaklanıyor.
  1- yahudiler
  2- trafolar, bu amına koduklarıma ya seçim akşamları kedi girer elektirik gider; ya iş kazasında patlar 300e yakın işçi garibanı öldürür bu ipneler suçlu olan elektirik komple kapatılsa da rahatlasak, denetlemesi gerekenin hiç suçu yok.

  zihniyetine çarptıklarım.
  1 -2 ... faso aga
 9. 9.
  soma'yı yahudilere kitleyin gitsin. peki madeni işleten adam hakkın ne diyeceksiniz. akp manisa vekilleri ile ilişkisi ortada değilmidir. niye adam tutuklanmıyor sizin başbakanınız sadece marketteki kızları yumrukluyor sanırım.
  -1 ... kayi
 10. 10.
  o kadar derine ineceksek tayyip erdoğan da onların kulu ve elçisidir.
  4 ... trespass