1. 1.
  Olaydan iki hafta önce Mecliste kimse yokken CHP Milletvekilleri SOMA' da ki maden hakkında önerge veriyor ve önergeyi Akparti li vekiller görmeden hemen geri çekiyor..! TESADÜF DiYELiM.

  Ve sürekli ülkeyi karıştıran derin odaklar tarafından yönlendirilen bu grubun siyasi kolu neden Zonguldak Kozlu değilde Soma için soru önergesi veriyor ? TESADÜF DiYELiM.

  Milletvekili ve madenci maaşı karşılaştırması yapan foto birkaç haftadır sürekli sosyal medyada servis ediliyordu .Böylece topluma zihinsel ve psikilojik olarak hazırlayıcı etkilerde mi bulundular? TESADÜF DiYELiM.

  Köylülerin iddialarına göre bir kaç haftadır bölgeye elektrik ve trafo kontrolü yaptıklarını idda eden bazı kişiler geliyor.TESADÜF DiYELiM.
  Tam mesai değişimi esnasında yani bütün çalışanlar aynı anda içerdeyken ne hikmetse trafo patlıyor.TESADÜF DiYELiM.

  işçiler dışarı çıkarılırken bu seferde bilinmeyen bir sebepten dolayı yangın çıkıyor.
  Yangın kısa sürede söndürülüyor ama bir süre sonra daha şiddetli çıkıyor.TESADÜF DiYELiM.

  Başbakanın kendisini geçenlerde rezil ettiği ve 2009'da, Bursa'da 19 kişinin öldüğü maden ocağı sahibi Nurullah Ercan'ın avukatlığını yapan Feyzioğlu olay akşamı Soma'ya gidiyor ve insan haklarından dem vuran açıklamalar yapmaya çalışıyor ! TESADÜF DiYELiM.

  Ve bir kaç saat geçmeden ellerinde pankart bazı insanlar SOMA' da madencilerin göçük altında kaldığını yazan pankartlarla meydanlara fırlıyorlar.TESADÜF DiYELiM.

  Tıpkı Hrant Dink cinayeti (Failleri yavaş yavaş ortaya çıkıyor) gibi. Binlerce pankart kısa süre içinde nasıl basılır ve dağıtılır. DiKKAT EDiN HiÇBiRi ŞiRKETiN SAHiBiNE SALDIRMIYOR BAŞBAKANA SALDIRIYOR. TESADÜF DiYELiM.

  Soruşturma başlatılıyor ve hemen ardından Cumhuriyet Baş Savcılığı sorumlu olan herkesin madende olduğu ve sorumlu tutulacak kişilerin öldüğünü bildiriyor.TESADÜF DiYELiM.

  Ve Mehmet Baransu'nun Twitter hesabına bakın olaydan önce neler yazmış.Sanki birilerine talimat verir gibi.
  *

  yukarıda yazılanlar alkislarlayasiyorum.com üzerinden bir üyenin yapmış olduğu yorumdan alınmış bir kopya olup şahsımca direkt bir ilgisinin olunmadığını belirtmek isterim.
  -4 ... sevdim sevdim bak neoldu simdi
 2. 2.
  başbakan markette birini dövüyor. tesadüf demiyelim bu defa.
  ... teflon
 3. 3.
  soma halkına "ahlaksızlar" demek de komplonun detayı olabilir.
  ... zarbut
 4. 4.
  Dışarıdan bakınca nasıl görünüyor bilmiyorum ama buraya dair dikkat çeken tek şey şu sıralar acı.
  Günlerdir hiçbir yakınım ölmediği halde Ağlıyorum. Ya yakını ölenler?
  Detayları sonra konuşuruz.
  1 ... bstksa
 5. 5.
  aç halk tv'yi de işçileri dinle o zaman, söylediklerine tamamen zıt yorumlar alacaksın. tesadüf dersin.
  ... lonely 00
 6. 6.
  (#23818403) iki hafta önce değil 2012den beri verilen bir önerge var.
  -1 ... ecemcix