1. 1.
  Hükümetin tüm ihmallerini ve olayı örtme çabalarını dizip, "bunlar tesadüf olamaz, kesin chp yaptı" demekten ileri gitmeyen sözde tesadüflerdir.
  4 ... kirmizidoktor
 2. 2.
  Akla gelmiş olan, ama "hayır insan hayatı bu kadar ucuz olamaz" diye düşündügumden unutmaya çalıştığım komplo teorisidir.

  Eğer ki gerçekse, yatacak yerleri yok.
  2 ... pudra dantelli krem kurdele
 3. 3.
  --spoiler--
  Ve sürekli ülkeyi karıştıran derin odaklar tarafından yönlendirilen bu grubun siyasi kolu neden Zonguldak Kozlu değilde Soma için soru önergesi veriyor ?
  --spoiler--

  eksikler o maden ocağında olduğundan olabilir mi? o maden ocağı tehlike altında olduğundan, gerekler yerine getirilmediğinden olabilir mi?

  işçilerden biri, "bunu bekliyorduk çünkü kimse önlem almadı, bunlar para gerektiren şeyler o yüzden yapmıyorlar, insan hayatı önemsiz burada" diye açıklama yapalı 1 gün geçmedi. balık hafızalı olmaya gerek yok.
  3 ... bir zamanlar sokak lambasiydim
 4. 4.
  Yıllar önce sanalika isimli oyunla tanıdım Soma yı.

  Bir kişinin nicki "Somali" idi. Neden Somali diye nick aldın dedim. O da "ben Soma lıyım, ı harfi olmadığı için i harfiyle yazmak zorunda kaldım" dedi. Bende neresi bu Soma dedim. Ve Manisa'nın ilçesi olduğunu gördüm.
  ... efsane komutan
 5. 5.
  Buna inananin aklına sıcayım ulan, yuh ulan yuh chp kovalasin sizi emi.
  -1 ... kucuk lisa nin abisi
 6. 6.
  yazının yazarına ölmekten güldüğüm olaydır. oha. kafamı karıştırmış yavşak.

  (bkz: ölmekten gülmek)

  (bkz: gülmekten ölmek)
  1 ... susmus
 7. 7.
  Cahiliz işte hemde çok. Hatta o kadar cahiliz ki, 270 emekçinin bedeni gömülmeden savaşmaya başladık. Yeter artık, 3 gün dursaydık, acımızı çekseydik. Potansiyelinde cennet olan ülkemi cehenneme çeviren tüm şerefsizlerin...
  ... isaacbatton