1. 1.
  Yeni bir maden kazası yaşanmaması için alınacak olan önlemlere bakarak cevap verilecek olan soru. Niye elin oğlunda maden kazası olmuyor da bizde oluyor?
  ... merhaba ben dogrucu davut
 2. 2.
  cevabı elbette hayırdır. eleştiriye yumrukla karşılık veren adamların yönettiği bir ülkede işlerin daha iyiye gitmesini bekleyemezsiniz. kabadayı gibi milleti tartaklayan, dalkavukluktan başka bir iş yapmayan danışmanların olduğu bir ülkede hiç bir şey düzelmez. hele hele, iktidarınızdaki ve siyasetteki insanlar eğer şirketlerle bu kadar kol kola girmişse, onların işçiyi ezmesini engelleyemezsiniz. sizi yönetenler böyle bir şeyi istemezler bile çünkü.
  1 ... sadakosasaki
 3. 3.
  Bundan oncekiler olmadigi gibi bu da olmayacak. Kimse gelismeye calismaktan bahsetmesin.
  ... baglacolanki
 4. 4.
  bu soruların cevabı seneler önce çoktan verildi. o eşik çoktan geçildi. ananı al da git dediğinde ayağa kalktığımızı hatırlıyorum da bugün baya bi esnemişiz genişlemişiz o günlerden sonra. adam 300 e yakın madencinin ölümüne 450 sinin bedenlerinin bile çıkarılamayışına belki de orada öylece gömülmelerine sebep oldu ama hala fıtrattır planlanmıştır cehape zihniyeti öldürmüştür diyenler var. yazık ne diyim. dünya da güzellik açısından eşi benzeri olmayan bir ülkede eşi benzeri olmayan bir faşizmle başbaşayız.
  ... anonymous03
 5. 5.
  Hic kimseye ders falan olmaz . Birbirimizi yer bitirirz kardeslik beraberlik hak getire.
  ... balkabasi