1. 1.
  3 kuruş için şerefini satanların 5 kuruş için ölmesidir.
  6 -16 ... mob barley
 2. 2.
  bazı orospu çocuklarına dert olmuştur.
  2 -9 ... kuleyle kavgali isyankar pilot
 3. 3.
  O insanların tercih etme şansı yok,yapabilecekleri başka bir meslek dalı da. Açlık, yokluk bilmeyenlerin klavye başından salladığı şahıslardır.
  3 ... bloodseeker
 4. 4.
  Yılmaz özdil'e göre ölümlerini normal hatta müstehak yapmaktadır.
  1 -2 ... luzumsuzbiliyorum
 5. 5.
  aksine akpye oy vermeyen somalılara rabiacılar tarafından "işte rabbimin sopası" şeklinde değerlendirilmesidir.
  -1 ... unsuzdusunur
 6. 6.
  akpye oy atmak veya mitingine gitmek şerefsizlik değildir denilesi yorum. ben akpkknın üst kadrosu başta olmak üzere, bu partiden nefret ediyorum. çok riyakar ve şerefsizler. yalnız bu durum oy veren seçmeni kapsamaz. kendi çevremde hatta akrabamda bunlara oy veren hatta ben oy vermiyorum diye beni eleştiren, normal hayatta çok iyi ve şerefli insanlar var. ancak başbakan ve yandaş medya sayesinde öyle bir algı yönetimi yapılıyor ki bu insanlar bir çok olaydan habersiz ya da bu olayların hepsinin komplo olduğuna kendilerini inandırmış. tabi bunda akpkk nın din tacirliği yapmasının etkisi büyük.

  lakin Allah büyük. biz seçimle yollayamazsak sizi Allah hakkınızdan gelir. yediğiniz o haram lokmalar çıkacak başbakan ve çevresi. inşAllah bu millet de uyanacak ve sizi yüce divana postalayacak.

  (bkz: kul hakkı)
  -1 ... susmus
 7. 7.
  92 de de zonguldak taki işçiler chp mitingine gitmişti.
  Sonuç facia!
  Suçlu yine akp...
  Zihniyetinizi sikeyim.
  1 -2 ... frekans
 8. 8.
  patron ya da sermaye adına ne dersen de, işte bu adamların cebine 3 kuruş fazla para girecek diye yerin yüzlerce metre altında ölmelerini haklı çıkarmaz.
  ... konglamere lenf nodu
 9. 9.
  gidemezler abicim nasıl olur ya onlar insan değil fikirleri yok işçi onlar. geçin artık bunları. at gözlüklerinizi çıkarın dünya sizin etrafınızda dönmüyor. siz küçük, ahlaksız bir azınlıksınız sadece ve artık bıktık sizden.
  ... teheze
 10. 10.
  Gitmeyen işçinin işten çıkarıldığı göze alınırsa mantıklı bi durum. Burda tepkimiz işçilere değil işletmelere olmalı. Bende bizim orda akpye oy verdiğini söyleyen ve bunu resimleyen işçilere bizzat patron tarafından 50 lira verdiğini gördüm. Hemde 1-2 kisi değildi he 50ye yakın adam vardı.
  1 ... gkhngltkn74