bugün

3 kuruş için şerefini satanların 5 kuruş için ölmesidir.
bazı orospu çocuklarına dert olmuştur.
O insanların tercih etme şansı yok,yapabilecekleri başka bir meslek dalı da. Açlık, yokluk bilmeyenlerin klavye başından salladığı şahıslardır.
Yılmaz özdil'e göre ölümlerini normal hatta müstehak yapmaktadır.
aksine akpye oy vermeyen somalılara rabiacılar tarafından "işte rabbimin sopası" şeklinde değerlendirilmesidir.
akpye oy atmak veya mitingine gitmek şerefsizlik değildir denilesi yorum. ben akpkknın üst kadrosu başta olmak üzere, bu partiden nefret ediyorum. çok riyakar ve şerefsizler. yalnız bu durum oy veren seçmeni kapsamaz. kendi çevremde hatta akrabamda bunlara oy veren hatta ben oy vermiyorum diye beni eleştiren, normal hayatta çok iyi ve şerefli insanlar var. ancak başbakan ve yandaş medya sayesinde öyle bir algı yönetimi yapılıyor ki bu insanlar bir çok olaydan habersiz ya da bu olayların hepsinin komplo olduğuna kendilerini inandırmış. tabi bunda akpkk nın din tacirliği yapmasının etkisi büyük.

lakin Allah büyük. biz seçimle yollayamazsak sizi Allah hakkınızdan gelir. yediğiniz o haram lokmalar çıkacak başbakan ve çevresi. inşAllah bu millet de uyanacak ve sizi yüce divana postalayacak.

(bkz: kul hakkı)
92 de de zonguldak taki işçiler chp mitingine gitmişti.
Sonuç facia!
Suçlu yine akp...
Zihniyetinizi sikeyim.
patron ya da sermaye adına ne dersen de, işte bu adamların cebine 3 kuruş fazla para girecek diye yerin yüzlerce metre altında ölmelerini haklı çıkarmaz.
gidemezler abicim nasıl olur ya onlar insan değil fikirleri yok işçi onlar. geçin artık bunları. at gözlüklerinizi çıkarın dünya sizin etrafınızda dönmüyor. siz küçük, ahlaksız bir azınlıksınız sadece ve artık bıktık sizden.
Gitmeyen işçinin işten çıkarıldığı göze alınırsa mantıklı bi durum. Burda tepkimiz işçilere değil işletmelere olmalı. Bende bizim orda akpye oy verdiğini söyleyen ve bunu resimleyen işçilere bizzat patron tarafından 50 lira verdiğini gördüm. Hemde 1-2 kisi değildi he 50ye yakın adam vardı.
99 depreminde ölenler de o dönemin hükümet partisine oy vermişlerdir.
artık seçmenle partiyi ayırt edelim. orospu çocukluğu yapmayalım.
insanlıktan nasibini alamamış bir mahlukatın böyle diyerek kendince ölümlere haklılık getirme çabasıdır. Aptallıktır.
mecbur bırakıldıkları içindir.
bulundugum yerde de aynısı yaşanmakta. tayyip geldiği gün tüm taşeron ışçiler mitinge goturuldu zorunlu olarak.

oy vermek ayrı mitinge gitmek ayrı.
ee sonuc hepsi oldu, hepsine mustahak? oh olsun hepsine...
iste fasitslik budur.
ulkeyi kutupstirmak ulkeyi bolmek budur.
bir israil dolu olmak, velev ki ibneyiz diye doviz acmak budur.
mini etek gitenlere tecavüz müstehak olsaydı ak parti mitingine giden işçilere de ölmek müstehak olurdu.
Bir travestiye cinsel tercihi konusunda özgürlük isteyen tiplerin, duyduğunda zoruna gidecek ve kabullenmeyecekleri bir durum.