bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  "yüzlerce işçi yerin 2 kilometre altında kurtarılmayı beklerken bazı ünlülerin yaşanan faciadan bihaber, instagramda selfie paylasmasi buyuk tepkilere neden oldu." Milliyet Haber.

  (bkz: Tuba Unsal), (bkz: Sinem Kobal), (bkz: Hande Atazi).
  Duyarsiz insanlar, dunya kendi vucutlarindan ibaret bir gun guzelliginiz elinizden gidince neyinizi paylasacaksiniz cok merak ediyorum. Ama sizler yaslanmazsiniz ne de olsa botoks var! Yaslilik, zor hayat sartlari bizim gibi faniler icin siz gezin, tozun, eglenin hayat size guzel!!!
  5 ... evalina
 2. 2.
  soma faciasindan bihaber unluler
  Kendi güzellikleriyle kafayı bozmuş, kendilerinden başka birşey düşünemeyen, beyinleri ah nasıl görünüyorum, dur şu ülkeyi gezdiğimi de herkese göstereyim "ay ben çok yer gördüm" içsesleriyle doludur. (bkz: Tuba Ünsal) o konuştuğu yerli kadına "I'm a very famous model in my country" cümlesini de kurmuştur kesin! Görgü, genel kültür küçük yaşlarda ediniliyor sonradan görünce "sonradan görme" oluyorsun!
  4 ... bay krodo
 3. 3.
  soma faciasindan bihaber unluler
  soma faciasindan bihaber unluler
  Ayna ayna söyle bana benden güzel var mı bu dünyada deme potansiyeli olan ünlülerdir.
  4 ... bay krodo
 4. 4.
  Her konuda geri oldukları gibi yabancıların duyarlılığı yanında da sınıfta kalmışlardır.
  3 ... bay krodo
 5. 5.
  Somadan bihaber olup, aynı gün ya da ertesi gün kurtarma çalışmaları devam ederken hala kendi "küçük" dünyalarının fotoğrafını çekip, paylaşma derdinde olan ünlülerdir. Öyle saça böyle tarak misali bize müstahaktır. Onları vasıfsızlıklarına rağmen ünlü yapıp, baştacı eden biziz. Sözlükte bu duyarsızlıklarına tepki bile göstermeyerek onlara hadlerini bildirmeyen de biziz.
  1 ... evalina