1. 1.
  Tüm türk halkının cevabını merakla beklediği soru.

  Yaşam odası yok diye suçlusu soma şirketi dedik. Adam da çıkıp yasada yok böyle bir zorunluluk dedi ve sıyrıldı.

  vatandaşın dikkatini dağıtma, gündemi değiştirme, yaraları sarma adına önüne geleni tutukluyor adamlar. Sen yasana karbonmonoksit maskesini koymazsan, yaşam odasını zorunlu kılmazsan sonra böyle kelle ararsın vatandaşın önüne atıp susturacağın.

  Bana kalırsa olayların en büyük sorumlusu devlettir. 5 kuruş da olsa masraftan kaçacaklarını bildiği halde bazı yaşamsal ekipmanları zorunlu kılmaması kabul edilemez.
  1 ... kuyruk yagi
 2. 2.
  Ölenlere kesilecektir.
  2 ... wilcoo
 3. 3.
  Kime kesileceğini merak ediyorum, kime kesilmeyeceğini biliyorum.
  ... renkli ruyalar otelinde
 4. 4.
  işletme müdürü ve bir kaç vardiya amirine kesilecektir. şirket sahibi " ben 3 yıldır bu madene gelmedim. bütün sorumluluk bu arkadaşlarda" diyerek faturanın kendine kesilmeyeceğini açık seçik belli etmiştir. 1 hafta daha konuşulup üstü örtülecektir. ölenler de öldüğüyle kalacaktır.
  ... kuccukpirens
 5. 5.
  Bakanların, maden sahiplerinin, mühendislerin suçsuz olduğunun ortaya çıkmasının ardından Soma'da işçilerin istifası beklenmeye başlandı..
  - zaytung.
  ... bir parca tuhaf
 6. 6.
  işçiye ya da bin liraya çalışan bir şefe falan kesilir.bu işler böyledir.en az maaş alan beyaz yakalıya bu ihale kalır.
  ... kamuspotu
 7. 7.
  muhtemelen ölen herhangi bir sorumluya veya sorumlulara kesilecektir. belki bir kaç şirket yetkilisi de arada kaynar ama kesinlikle firma sahiplerinin kılına kimse dokunmaz.
  ... gercekleri soylerim