1. 1.
  hani ya nerde bunlar surda aglayip sizliyorlardi uzuluyorlardi profil fotolarini soma susluyordu birilerine kiziyorlardi ( sanki cok fazla aci cekiyorlarmis ) nerdesiniz beyin yoksunlari ?

  not: ben o gunde uzulmedim bugunde uzulmedim profil fotomu veya durmumu degistirmedim "an" a gore oturup ta kalkmadim boyle olan ve dusunen herkese selam olsun.
  1 -2 ... soldier of fortune
 2. 2.
  hükümete göre 301 gerçekte olan ise çok daha fazla madencinin öldüğü, öldürüldüğü bir cinayetin üzerinden bunu anan insanlara saygı duymak yerine niye hakaret edilir. tamam anladık bir kalbin yok, zerre kadar vicdanın yok otur köşene ses çıkarma bari de sessizliğinden adam sansınlar. ama bu kadarına da akıl, vicdan yoksunluğu, insanlığını kaybetmek denir.
  1 ... badness box of pandora
 3. 3.
  gercekte 1000 insan olsa ne yazar veya sen onlari ansan ne yazar o adamlarin canli halleriyle yan yana gelemedikten sonra ( madenciden tiksinenler ) ölusunu anmissin neye yarar sen hala ailene buyuklerine naz yaparken ordaki o cocuklar bunlari yapamiyacak eee o zaman sunu diyeyim

  (bkz: sokayim anmanıza)

  buarada hani su cop toplayanlar varya etrafinizda kokarlar biraz kirlidirler ha iste arada benim yaptigim gibi yanlarina gidin omuzlarinizi birbirine degsin hallerini sorun eger yasca sizden buyuklerse ellerini opun ve kolayliklar dileyip gidin ordan bunu yap sen once o adam ölup yikanmis sonra onu an sen insanliktan nasibini almis ol ben almamis olayim

  iste bunlar hep dis guclerin oyunlari *
  1 ... soldier of fortune