1. 1.
  akp'nin yediği onca halttan sonra devenin yanında kulak kalacak soma'dan sonra da hala koyun olmakta ısrarcı olan deve sevici arapperestlerin içinde bulunduğu kesim.

  edit: başlık soma dan sonra akp ye oy verecek kesim olacaktı modlar düzeltirse sevinirim.
  1 -3 ... uluyan elma kurdu
 2. 2.
  Yas tutmamiz lazim siyaset yapmamiz degil.
  1 -2 ... baglacolanki
 3. 3.
  koyu bir akplinin bile yapamayacağını insanları ötekileştirerek, aşağılayarak güya akp karşıtı yapacağını sanarak yazan bir andavaldan daha samimidirler.

  şunu anlatamadık, insanları görüşlerinden ötürü ezmeyin. senin önceliklerin ve onun öncelikleri farklı amk işte. sen burada yazacak, dünyada neler olup bittiğini takip edecek kadar şanslı olabilirsin ama olmayanlar var ve azıcık samimi bulduğu için yada farklı nedenlerden ötürü gönül verdiği için bu insanlar suçlanmayı hak etmiyor.

  git zenginliğine zenginlik katan her devrin adamı, allah ile aldatan adamlardan hesabını sor. sormaya götün yerse tabii. ama cahil kalmış adamları aşağılama artık, kazanmaya bak.
  ... sevdim sevdim bak neoldu simdi
 4. 4.
  ezilen bos kesimdir, dogmalarla doludurlar. tayyibe taparlar, bunlarin arasinda muhafazakar liberaller de vardir tabi.
  1 ... deli eden adam
 5. 5.
  Bu kadar üzücü bir olayı , henüz tazeyken siyasetle bagdaştırmak neyin nesidir ya? Gerçekten üzülüyorsa bi insan bunu açtığı başlıklarla değilde kendi çapında yaptığı şeylerle belli etmeli. Onu da burdakilere değil. Kendi vicdanına.sen burda onlara koyun desen veya herhangi başka bi yargı sözü, onlar fikirlerini değiştirmiyor sonuçta. Ama senin amacının üzüntü olmadığı daha net anlaşılıyor o kadar. Olay sadece bu. Sende konuştuğunla kalıyorsun..
  1 ... breathe right
 6. 6.
  dalap kesimdir.
  ... teflon