bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  ölü demeyelim de şehit diyelim emmoğlu, hayır gizlense ne gizlenmesi ne, bırak 300 ü 1 tek işçimiz rahmetli olsa bile yetmez mi ?
  -1 ... kartalbey
 2. 2.
  mehmet efe'nin toprağa verilişi dahi haberciler tarafından bilinirken bu nasıl ölü sayısını gizlemek oluyor? ben bunu anlayamadım.
  1 ... bakmadangormeyen
 3. 3.
  1 kişi listede yok diye ölü sayısı gizleniyor ne demek. Hem nasıl gizleyecekler. 7/24 canlı yayın yapılıyor tüm haberciler madenin etrafını sarmış durumda. Şehit işçiler çıkarılırken mutlaka çıkıştan veya girişten çıkarılacak.
  -2 ... mirasss
 4. 4.
  ilçenin ülkeyle olan bağlantısının kesilmesinden bile anlaşılacak gerçek. ilçeye girmek isteyen avukatlar bile göz altına alınıyor. sayının 1'ide 1000'ide aynı, lakin, halk'a karşı şeffaf olmayan demokrasi, hükümet'in meşruluğunu tartışılır hale getirir. ve öyle de olmuştur.
  ... tekkontak
 5. 5.
  Adapazari depreminde hayatini kaybedenlerden yaklasik 18bininin sonradan canlanip olu sayisini azaltmasinin bir benzerinin gerceklesme ihtimalini akillara getiren gizemliliktir.
  ... kotubocek
 6. 6.
  Sacma sapan iddia. Arkadaslar 300 400 kişinin içeriye gömüldüğü söyleniyor . Kimsenin yakını yok mu lan orada? tavuk mu gömüyorlar amk. Yok 400 kişi gömülmüş de ... Öyle bir sey olsa 400 aile türkiye yi yerinden oynatır. 400 aile ne demek haberiniz var mı? Bu kadar ucuz konuşmayın amk.
  1 ... mutlu son masallarda olur
 7. 7.
  Şaibelidir. Türkiye'de dürüst basın olmadıktan sonra, dürüst insan olmadıktan sonra gizlense de ölen ölmüştür artık. Acı, ölen Soma şehitlerinin evlerine inmiştir. Biz de kulaktan dolma haberlere göre yorum yaparız ancak.
  2 ... aman be