1. 1.
    Star wars karakterlerinden han solo'nun spinoff filmidir. Basrollerde alden ehrenreich(çok nötr kaldim, bir harrison ford degil ama idare etmiş), emilia clarke (guzel ve tatli ama gercekten her filmde karsima cikmaya basladi bu yuzden pek olmamis), donald glover ( calrissian olmak için doğmuş, daha iyisi olamazdi) var. Filmdeki aksiyon hic düşmedi basindan sonuna kadar sıkılmadan izledim. Imdb puani 7.2 bence tam yerinde olmuş. Her ne kadar star wars dendiginde deli gibi jedi görmek istesem de bu filme de bayildim.

--spoiler--
    Ilk olarak han'in soyadinin nereden geldigi ve nasil verildigini filmde ogrenmis olduk, bu ilk hosuma giden sahneydi.Solo'nun Chewie ile tanisma sahnesi de cok hoştu ayrica milennium falcon un ilk goruldugu sahneyi cok beğendim. darth maul sahnesi saçma geldi biraz onun disinda gercekten iyiydi.
    --spoiler--
    1 -1 ... tinuviel luthien
  2. 2.
    Gideri var denebilecek yeni star wars filmlerindendir.
    1 ... usualsuspects
  3. 3.
    yani han solo özdeşleşti artık harrison ford'la. sevemem gibi geliyor başka aktörü.

harrison da harrisonmış haa. indiana jones olarak da efsaneydi.
    1 ... calliopee
  4. 4.
    Yapacağınız filmin ta anasının amına koyayım orospu çocukları bu ne?

Amına koyduğumun disneyinin yaptığı yarrak kürek filmlerden biri.
    ... eduardo elric
  5. 5.
    diğer star wars filmlerinin aksine oldukça düşük bi film, imbd de bile düşük bir puan almıştır benim için bir hayal kırıklığıdır film tabikide aşırı berbat diyemem ama diğer star wars filmlerinin yanında oldukça sönük hatta bir hiç diyebilirim.
    1 ... gravitytr