1. 1.
    (bkz: gülen surat)

bir kaç ay önce aldım bu kararı. ve işe yarayacağından da adım gibi eminim.

çok çektik biz gayrimenkul sahipleri bu ömrü, hayatı kira köşelerinde geçen, geçtiği yetmezmiş gibi mal sahiplerinin hayatını zehir eden sol/ateyiz tayfadan dostlar.

ama artık yağmurlu havada su yok bunlara. tipinden, şeklinden, giyim tarzından işkillendiğim kiracı adaylarına direkt "solcu musun" diye soruyorum. tip olarak beni de solcuya benzettikleri için anında "evet" diyor gariplerim.

"solcuya ev/dükkan vermiyoruz kardeşim" deyip anında savuşturuyorum akabinde. kaçı kira vermedi, elk. faturası ödemedi, çıkarken maddi zarar verdi bunların bilemezsiniz.

şimdi allah için ben maddiyata önem vermem, yazık adam fakir o ayrı. ama her akşam içip içip apartmanı birbirine katanları var bu ayyaşların dostlar. karı kız atanları, evi randevu evi gibi çalıştıranları saymıyorum.

olum hem fakir, barzo, sıska, çelimsiz, beş parasızsınız hem de allahtan korkmadan içkiye para veriyorsunuz. s*kerim, ben mi ödeyeceğim sizin elk. faturalarınızı ibnetorlar.

yok bundan sonra size ev de dükkan da. bulmuşum 5 vakit namazında, abdestinde kiracıyı kral gibiyim şu an. bir kulağımızın arkası kalmıştı. evet.
    1 -5 ... sen uzun sacli bir ibnesin
  2. 2.
    --spoiler--
    tip olarak beni de solcuya benzettikleri için anında "evet" diyor gariplerim.
    --spoiler--

ibne abinin, fotoğraf atmamamış olsa inanacağımız rüyası. kendisi boyu jeepin kapısını aşmayan koca popolu kara bir arkadaştı hatırladığım kadarıyla.
    5 ... strawberry blonde
  3. 3.
    jip dev gibi ise ben ne yapayım tatlım. porsche'un yanında da ben dev gibi oluyorum ama naaber.

ayrıca sana ev mev yok. fatura ödemiyor, çıkarken muslukları çalıyorsunuz.

hatta sol kiracının biri duşakabini söküp götürmüştü. ampullere dokunamıyorsunuz ama şimdi. artık neyi hatırlıyor da korkmanıza sebebiyet veriyorsa artık. evet.

bir karar.
    -5 ... sen uzun sacli bir ibnesin
  4. 4.
    olum beni buraya kontrat ve tapu görseli eklemek zorunda bırakmayın. hayır o sorun değil de evrakların hepsi babam da, şimdi fotoğraflarını çekeceğim desem kırk dereden su getirir.

"hangi araziyi satıp nerede yiyeceksin hımbıl pezevenk" der evlatlıktan reddeder.
    -2 ... sen uzun sacli bir ibnesin