bugün

bugun top dediğiniz o kesim yarın öyle kahramanlıklar yapar ki sizin şuan ki göt olma durumunuzu bile düzlüğe çıkarır.
sağcıların zeka seviyeleri belli olduğu için, anca bu kadarını uydurabildikleri iftira.

edit: iftira mı; orospu çocukluğu.
sağcıların dincilerin faşistlerin mekanlarında dönenen, seksi, sapıklığı, küçük erkek çocuklarına uygulanan cinsel istismarı her gün görüyoruz. en azından o top dediğiniz insanlar, kendi istekleri ile bir şeyleri yaşıyorlar. kendilerinden ufak çocuklara yapmadığını bırakmayıp birde üstüne çocuk ölünce, bağırsakları dışarı fırlayınca "kader kısmet" demiyorlar.
sağcıların kare olması daha sıkıcı bence.
zat'ın solcu erkeklerini tanıdığı anlamına gelir. Bu, solcu erkeklerini tanıyanın topluğu olmasın.
Benim bildiğim tanıdığım top Bülent Ersoy. Oda en son akp tayfasındaydı yani galiba yanlış bir genelleme yaptın sayın yazar.
doğrudur, ben demiyorum kendileri diyor, hatırlayın hdpnin pankartını.
(bkz: velev ki ibneyiz)
top sizsiniz öncelikle. ( ay çok kibarım)

sol ezilenin yanında olmaksa ve bu toplumda lgbt bireyler kötü muameleye, şiddete, ayrımcılığa uğruyorsa tabi ki yanında olacaklar.

size rağmen hem de. inadına.
güldüren durumdur. evet.
ne alakasi var ayol.
(bkz: hoşt ayol)
Liseliler dersten mi çıktı?
"yeni sol" akımından olanlar öyledir.
diğerlerini bilemeyeceğim.
ancak bir sagci ''top'' diye tabir edebilirdi, helal olsun sana.
travestilerin genellikle imam hatipli olmalarından dolayı itiraz ettiğim durumdur.
demek ki yaşamış.
imamhatiplerde hocanin atesini dindirenlerin bu tespiti yapmalari tabii ki bizi sasirtmadi.
güncel Önemli Başlıklar