bugün

tam olarak adlandırılamamalarının sonucu olarak ortaya çıkmış durumdur. aslında ne olduklarını ben biliyorum da alenen söylersem çaylak olurum. işte biraz şeyler. şey işte yani. şey. evet.
cahil olmasıdır.
(bkz: insan)
merak edenler için;

fakir ve fucker olmaları durumudur.
(bkz: faşist dövücü)
başka bişey anlayın siz.
Zeki ve yaratıcı.
Neymiş söyle de biz çağdaş Kemalistler sana ağzının payını verelim! Neymişiz biz? Piç miyiz lan biz? Sen atatürkün çocuklarına nasıl şey diyebilirsin. Yazık yazık! Esefle kınıyorum seni...
daha aydın.
şey işte ya biraz şey. hihihi şeyler sizi..
--spoiler--
yaaaani
--spoiler--
zeki, asi, laf sokucu, dumur edici olması demek istenmiş biz anladık.
en azından sağcılar gibi tanım yoksunu olmadıklarını gösterir. kabadayı filminde en cesur olan adam sizin deyiminizle şey olan adamdı değil mi? şey olmak göt ister. hele bir şey olmak ben oldum demek daha çok göt ister. ben şu oldum diyorsa bir insan yanılır. hiç bir bilge ben bilgeyim hiç bir milliyetçi ben milliyetçiyim hiç bir solcu ben solcuyum hiç bir liberal ben liberalim dememeli. mallık burada başlıyor. sen milleti tanımlaya dur amk. hayatında kaç kez yaralı parmağa işedin. mağaşının ya da bursunun yarısını en az senin kadar zeki bir öğrenciyle ya da huzur evinde yatmakta olan bir hastayla paylaştın. bırak şimdi sevgi eli ayağı çekme bana. deniz feneri selektörleri çakma. yemeyin olm şu sikolastik çağınızdan kurtulun artık. millet cern'de parçacıkları çarpıştırırken meydanlarda göt kıllarının kinetik enerjisini boşaltmayın. bunu diyene mevlana öğrtilerini tavsiye ederim. bab-ı esrarmüziği eşliğinde okuyabilirler. şey olmadan şey oldum sanrısı hastalığınızı da bir psikiyatra gidip tedavi ettirin. bunlar hep şey.. in işleri.
sağcılarda olduğu gibi içinde bir miktar sahtekar bulundurmasıdır.
(bkz: göt kılı videosu sahtekarlığı/#20142668)
(bkz: şey)
güncel Önemli Başlıklar