bugün

Kimsenin inkar edemeyecegi gercek.

iclerindeki bir baltaya sap olamamisligin verdigi asagilik duygusu ve ezikliğin disa vurumudur solculardaki bu nefretin sebebi. Allah kimseyi bu hale dusurmesin.
görsel
solcular hiçbir zaman otel yakmadı. bazı sağcılar yaktı.

solcular mı nefret dolu? hassiktir oradan!

saçma bir tespit.
türkiye geneline bakarsak nefret dolu demeyelim ama aşırı isyankar tiplerdir. dincisi milliyetçisi v.s. hep kötüdür ama kendileri iyidir. kendileri de iyi değildir ne kadar sol olursa iyiye yakındır, merkez sol zaten aşırı sağ, marksist olmayan maocu, menşevik tipler milliyetçi, milliyetçiler solcu, gerçek solcu lenin, burjuvazi, hüseyin, mahir, inanç, deniz, marx, stalin reis....

kafam karıştı lan bizim solcular kim harbiden. kime sorsan kendisi dışındakiler gerçek solcu bu değil kafasında geziyor.

bu arada otel yakmadık diyen tipler buyrun buradan yakın biraz:

(bkz: sosyalistlerin türk katliamları sıralı tam liste)
Devamlı şiddete uğrayıp, gene de şiddete baş vurmayan bir kesime yapılan saçma sapan bir iftiradır.
1 mayıs 1977 taksim katliamı: sağcılar tarafından öldürülen solcular.

görsel
Öncelikle solcu olmadığımı belirterek, başlığı açanın küçücük dünyası olan bir birey olduğunu düşünüyorum. insanın siyasi düşünceleri veya dini, dili, ırkı, mezhebi bireyi nefret dolu tip yapmaz kardeşim. Kaç yaşındasın sen ? 11 mi yoksa 12 mi ? bu yaş aralığındasındır umarım. yoksa böylesine bir başlık açarak milyonlarca insanı kötüleyen bir insanın nefret dolu tip olduğunu düşünüyorum.
ağzından salya saça saça kublayın başını kesen, madımağı yakan, osmanlıyı ingilizlere peşkeş çekende zaten solculardı değil mi dimağını silktiklerim...
Hepsi olmasa da ciddi bir bölümü eblehtir.Ölümler üzerinden prim yapar ve kendi ideolojisinden olmayan ölümleri zerre umursamaz.
evet solcular gericilikten, bağnazlıktan, örümcek kafalılıktan nefret eder. bu tür insanların yaşama hakkı olduğunu bile insan hakları savunamaz.

çünkü özgürlüğü engelleyen her zihniyet yok edilmedikçe o toplum asla özgür olamaz.
görsel
Sadece kendilerine yapılan "haksızlıkları" gormeleri onun haricinde kendinden olmayana karsi surekli nefret suçu işlemeleri bunun en buyuk kanitidir.

iclerinde butun bir dunyayi mahvedecek kadar pislik, cehalet ve nefret vardir bu s*kik solcularin.
görsel
ilaç için elle tutulur bir örnek veremeyenlerin işkembeden salladığı saptama.
2 temmuz 1993 sivas katliamı:

görsel
sadece sağcılar mı katliam yapmış bu ülkede ? sol örgütlerin yaptıkları nedir ? tak sağcı bir örgüt mü ? pkk sağcı bir örgüt mü ? dhkp-c sağ örgüt mü ? yahut dünya geneline bakın sosyalistlerin yaptığı katliamları görmek için.

ama biz ne yapmıyoruz ? genellemiyoruz. biz biliyoruz ki sağ ve sol katliamlara bulaşmıştır. özellikle 80 darbesi öncesi kahve taramaları vs.
Kendilerini eleştirenlere karşı özellikle nefret beslerler. Günlerden bir gün bu sol gruplardan birine, aralarına mahalledeki kavgacı, küfürbaz tipleri aldılar diye bir eleştiri getirmiştim. Hatta en ufak bir tartışmada, tartıştığı kadınlara "orospular, götverenler, açık saçık giyinip orospuluk yapıyorsunuz" diyen bir bayana "kadına şiddete hayır" önlüğü giydirip bildiri dağıtmışlardı. "Devrimi bunlarla mı yapacaksınız? Kadına şiddeti bunlarla mı önleyeceksiniz" tepkim pek hoşlarına gitmedi ve beni "halk düşmanı" olarak gördüler * Gittikleri yerde de aleyhime propaganda yaptılar. Türkiye'de devrimcilik böyle birşey işte.
http://image.cdn.haber7.c...7HwIg_1468418703_3455.jpg

http://www.haber7.com/ic-...re-sok-bunlar-vatan-haini
Bilinen acı gerçeklerden biridir. Evet.
ne hikmetse genellikle sağcılar ve ırkçılar böyle oluyor. sonra da boklu kıçlarının üzerine oturup ona buna sataşıyorlar allahın dallamaları.
Açık konuşmak gerekirse yetmişli yıllar solcuları sert ve gaddar kimselerdi ki bazı noktalarda topluma bu ideolojinin yayılmasını biraz da bunların ifrada varan aşırı eylem ve hareketleri engelledi.
Şimdi dinci cahillere geçti bu gaddarlık ki bu bizim milletin ifrat ve tefrit arasında kalmış dengesiz karakterini pek iyi yansıtıyor o yüzden de bizde uzlaşı kültürü ve bundan beslenen demokrasi hiç bir şekilde gelişmiyor. .
teröriste terörist demez.
onlar gerilla, onlar özgürlük savaşçısı.
Hepsi değil .
zaten otobüsteki kızın yüzüne tekme atan,
madımak otelini yakan
çorum
maraş
menemen
katliamlarını yapan da solculardır.!?!?!

Bu başlığı açmak bile kendi başına solculardan nefret eden bir adamın haraketidir.

ben sağcılar nefret dolu tipler demiyorum.

cahiller nefret dolu tiplerdir diyorum.

zaten aynı kapıya çıkıyor kafası basan için.
Solcu değilim ama bu sağcılar da efendi durmuyor.
Bu adamlar islamı böyle korumaya çalıştıkları için göte giren pamuk olamazlar. Amk çocukları adamın karısı vardır, çocuğu vardır demiyor. Siz öldüğünüz zaman da ben sevinecem ama yazmıyacam buralara amk çomarları.
sağ sol mu kaldı aq bir zeka belirtisi gösterin artık üstüne üstlük troll adamın açtığı başlığa ciddi ciddi entry girmişsiniz.
islamcı beyinsiz yobazlara sağcı demişler bir de aman tanrım onların ideolojisi varmış, bilmiyordum.
seküler milliyetçiyim, nefret doluyum.