bugün

Solcular olsa olsa yahudilerin maşasıdır.
yapılan her işe sırf muhalif olmak için ota boka eylem yapmalarından ortdaya çıkan acımasız çarpıcı gerçektir.
solucanların anladım.
hem sanalda hem reelde asla eleştiriye tahammülun olmadığı gruptur
not: çakma solcular dan siz ediyorum.
Her muhalifi solcu sanan akdavar sanrılarindan birisi. Bunlara göre liberaller, atsizcilar ve Atatürkçüler bile solcu.
görsel

Cücüklere son uyarıdır!
aralarında çok iyi insanlar da var harbi aq ama benim bazı tandıklarım da hep en iyiyi ben bilirim duygusu vardı.
alevi olduklarından dolayı normaldir. hep ağlak bunlar.
sizin çağ dışı fikirlerinize göz mu yumalım? kadınları taciz edin, doğayı katledin, çocuklara sulanın, ülkenin anasını sikin, biz susalım mı? bunlar solculuğu "çiçek, böcek, iyilik yapmak" falan zannediyor. ha bunda bizim ülkedeki solcuların da suçu var. lakin siz sosyalizmi, komünizmi falan öyle pek de demokratik bir sistem zannetmeyin. dev-genç'in yumruğu patlar kafanızda.
ismail sinek ilacı gönderem mi ?

gene sinek doldu buralar.
bir de özellikle ekşide işine gelmeyen bir entry olunca başlık engelle yazar engelle diyen tipler var. ha evet sen engelledin ya şimdi o adamın tüm görüşleri değişecek.
Sağcıların Atatürk'ü eleştirmeyi siyaset, Erdoğan'ı eleştirmeyi günah sanması.

Durum daha vahim değil mi sanki ?
durduk yere küfretmem.
itinayla küfre küfürle karşılık veririm.
katlanamadığım nadir şeylerden biridir.
istediği kadar eleştirebilir ama küfreden, hakaret eden olursa misliyle götüne sokarım. kimse kusura bakmasın.
sanal ortamda en ufak eleştiride yazan kişiye ana avrat küfür etmelerinden dolayı ortaya çıkan acımasız çarpıcı gerçektir. küfür ettiğin zaman o kişinin zikri fikrimi değişecek lan.
güncel Önemli Başlıklar