bugün

bir türlü anlamlandıramadığım tuhaf durumdur.

önceleri "bu sağcılar allah ve dini kullanıyorlar" diyerek başlıyorlar,

sonra bir bakıyorsun,

hepsi birer birer allah, kitap, peygamber karşıtı olup çıkıvermişler.

kuran da açık aramalar, allah ın söylediklerine karşı çıkmalar.

ulan senin zekan "dini kullanıyorlar" diyerek allah a savaş açmana sebep olacak kadar geriyse,

boş ver milleti hiç suçlama bence.

pireye kızıp yorgan yakmaya devam et sen.
dincilerin neler yaptiklarini gordukce dogan nefretten oturudur. hangi birini anlatayim ki simdi. hos anlatsam ne fayda hepsine bi cevabiniz var. valiniz cikip dogudan ikinci eslerimizi alalim der. bakan cikip mini etek giyrn kadin tecavuzu hakediyor der basbakan yardimcisi cikar kahkaha atan kadin erkekleri tahrik ediyor der. sonra obur bakan bakara makara der ama ayni zamanda baska yerde elhamdulillah cekerek halki galyana getirir. paralari indirir. bi vali cikar mafya babasi gibi getirin o gavati buraya diye emir verir. sayin basbakanimiz misirdaki bir kiza aglayacak duygusalliktayken kendi ulkesinde polisin oldurdugu insanlari gormezden gelir. olenlerin annelerini yuhalatir.

eskisehirde dovulerek oldurulen biri var tanir misiniz. bi insani vura vura oldurduler. sizin elinizde olmek bile zor. aci cektirmeden birakmiyorlar da. dusun. merhametten bahsedenlerin bu denli cani olmasina bak. ve o gencecik cocuga bu zulmu yapanlarin hepsi eminim gece kalkip teheccud kilarlar. hepsi vatanperverdir. hepsi cennete gider.

hayir. hickimseye dusman degilim. aksine humanistimdir. herkese aciklama yaparim herkese bisiyler anlatirim. herkesin vicdani oldugu varsayimiyla bi ise baslarim. ve kimseye inancindan oturu onyargi gutmedim aslinda.

ama o kadar cok yanildigimi gordum ki inanamazsin.

yine de sen istedigini dusun.

edit: bakin. bakin bakin. uslubunuza bakin. bir de solcularin uslubuna bakin. surekli bi galyana gelmis haldesiniz. elinizde kilic olsa vuracaksiniz. kibrit olsa yakacaksiniz. nasil olurda sizi sevmemizi beklrrsiniz. sizi de inanclarinizi da sevmiyorum zorunda da degilim. seviyesiz ve sert usluplu kimseye saygi da duymuyorum. guc dengeleru degistiginde yine pisirik halinize doneceksiniz. siz busunuz cunku. guc varken asiriya kacip haddi asan guc yokken omurgasiz canli gibi ortaliktan kacan. hadi bakiyim ergenler sizi.
tespitimi doğrular nitelikteki bir arkadaşın bana entry si ile destek verdiği durumdur.

bakınız sağcılara kızmış ergen,

allah kitap düşmanı olmuş bile.

arada nasıl bir alaka kurduysa artık,

kuluna kızıp allah la kavga ediyor ergenler.

zekayı kess...
ben bu solcuları anlayamıyorum. arkadaş azınlıkta olan sizlersiniz diye, iktidarda dinci bir parti var diye madur edebiyatı yapıyorsunuz. görüşlerimize saygı duyulmuyor felan diye. sizleri de görüyoruz görüşünüze karşı çıkan bir adam görmeye tahammülünüz yok. elinize fırsat verseler neler yapacağınızı biliyoruz zaten. %90 müslüman olan bir ülkede baş örtüsü yasaktı bundan daha büyük madurluk olabilir mi?
eski solcular da vardı bu şu an bazı solcularda var çoğu vahşi din islam altında asimile edilmiş. cumaya giden komünist bile var. marksist bide bu tüh senin sıfatına eşek kakası değsin.
şu an liberaller daha din düşmanı tarafta, eskiden komünistler aşırı din düşmanıydı. komünizm çok bozdu.
bunlara dikkat edelim solcu yoldaşlar.