1. 1.
  kısa vadede kaybetmiş gibi görünselserde.solcu çocuklar çok zeki çocuklar olduğu için bir şekilde toparlarlar ve yine istediklerine yakın bir şekilde yaşarlar.bu sağcılar içinde geçerlidir.siyaset yapacak kadar kafası çalışan insanlar kendilerine reva görüleni beklemez,istediklerini uzun vadede de olsa alırlar,yaşarlar.
  ... alpertunga
 2. ?.
  (bkz: solcuların kendilerine reva gördüğü hayat)
  1 ... enemyof
 3. ?.
  malesef dar görüşlü ve yozlaşmış insan güruhuyla aynı ortamı paylaşmak zorunda kaldığı bir hayattır.
  ... karatekir
 4. ?.
  sağcılara gerçeği anlatabilmektir.
  -1 ... mzfcagri
 5. ?.
  "kürtlerle kardeş kardeş" hayattır. solculuk kisvesi altında kürtçülük yapanlar buna zaten pek ses etmeyeceklerdir.
  ... reichstag
 6. ?.
  (bkz: ulkucunun cebindeki marlboro)

  dopdolu.
  ... nerde kalmistik
 7. ?.
  saygıdeğer faşo yazar arkadaşların giyim kuşamından tutun da yediği yemeğe, s*çtığı tuvalete kadar solculara reva gördüğü ikinci sınıf hayattır. solcuysan converse giyme, deniz gezmiş montu alma, che tişörtü giyersen kapitalistsin, malboro içersen kanser olursun gibi yaklaşımları iç gıdıklar. gidip kulak memelerinden öpesin gelir öneri sahiplerini.

  sosyalizm dünya nimetlerinden eşit faydalanmayı öngörür. üretime veya markaya karşı değildir. kapitalist düzenin tümüne karşıdır. yoksa tekl tek markalarla bir işi yoktur. ne demişler;

  "küçük beyinler kişilerle, orta beyinler olaylarla, büyük beyinler sistemlerle uğraşır"

  büyük kısmı kişilerle uğraşan sağ kesim- ki haklarını yemeyelim olaylarla uğraşanlar da var içlerinde az sayıda- biraz kendinizi zorlayın ve çarkın dişlerine bakmayın; çarkın işleyişine bakın. belki dişe dokunur düşünce üretmeyi becerebilirsiniz.
  3 -2 ... keyfkesh